Komponuj, kolekcjonuj, kompletuj z YES SYSTEM!

Marka YES po raz kolejny zaprasza do zabawy biżuterią! Tym razem, swój nastrój możesz wyrazić wykorzystując całą gamę pierścionków, bransoletek, naszyjników i kolczyków z minimalistycznej linii STUDIO Y. Ozdób dłonie i dekolt oraz podkreśl swoje naturalne piękno tworząc własną kombinację z YES SYSTEM!

Nowa kolekcja YES SYSTEM jako część linii STUDIO Y zaprojektowana została przez Katarzynę Bukowską. Jak cała linii, kolekcja jest bardzo prosta i minimalistyczna. Wzornictwo nawiązuje do klasyki i bieżących trendów.

SYSTEM to unikatowa biżuteria i niekonwencjonalna zarówno pod względem formalnym, jak i warsztatowym. Delikatne pierścionki przypominają stylem obrączki, które można łączyć w rożne kombinacje, nosić oddzielnie oraz kilka naraz. Naszyjniki na cienkiej zawieszce czy kolczyki o prostych wzorach subtelnie podkreślą naturalne piękno. Biżuterię cechują drobne zawieszki w postaci geometrycznych motywów takich jak koło, kwadrat czy serce. Wszystkie wzory wykonane są ze srebra, natomiast każdy element zdobi błyszcząca cyrkonia.

W ofercie YES STUDIO Y SYSTEM znajdziemy biżuterię, która nada się na każdą okazję. Wszystkie wzory zachowane w tej samej konwencji stylistycznej, charakteryzują się klasyczną i subtelną elegancją. Najlepiej prezentują sie w formie kompletu. Zatem do dzieła – baw się moda i stwórz swój własny zestaw!

[nggallery id=2177]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również