zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Komfort od pierwszej warstwy

Komfort od pierwszej warstwy

Posiadanie nawet najbardziej rozwiniętej technologicznie odzieży wierzchniej może być niewystarczające do osiągnięcia pełnego komfortu, jeśli pod nią będzie znajdować się wilgotna koszulka. Z tym problemem poradził sobie Henri Lloyd, tworząc serię Fast-Dri Sliver.

W najnowszej kolekcji Henri Lloyd „360 For Sea, For Life” można znaleźć odzież zaprojektowaną do wszechstronnych zastosowań, a dodatkowo dającą maksymalną ochronę i wygodę. Dzięki użyciu w serii Fast-Dri Sliver nowoczesnej technologii, która bardzo efektywnie zabija mikroby, dzięki stopniowemu uwalnianiu jonów srebra (podobnie jak w fartuchach chirurgicznych), znacznie zwiększył się komfort podczas noszenia odzieży.

Na czym to polega? Redukcja bakterii znacznie zmniejsza przykre zapachy, które powstają podczas pocenia się. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych wilgoć utrzymywana jest z dala od ciała, czego nie można doświadczyć używając bawełnianych wyrobów. Są one wygodne, dopóki są suche. Kiedy stają się wilgotne, niszczą korzyści posiadania nawet najbardziej rozwiniętej technologicznie odzieży wierzchniej.

Dodatkowym atutem wyrobów Henri Lloyd jest ochrona przed promieniami UV. Wszystkie produkty z tej serii posiadają filtr UV o wartościach między 30 a 50. Dla porównania koszulki bawełniane oferują ochronę w wysokości 5.

W skład Fast-Dri Sliver wchodzą: koszulki polo oraz koszulki z krótkim i długim rękawem zaprojektowane tak, aby można je było nosić osobno w ciepłych warunkach, jak również jako warstwę bazową w systemie warstwowym.

Więcej produktów z najnowszych kolekcji firmy Henri Lloyd można znaleźć na stronie www.henrilloyd.pl.

fast-dri mono women's

fast-dri polo

2018-03-14T08:23:40+01:0024 marca 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: