Komfort i ochrona Twoich stóp

Firma 3M Poland rozszerza swoją ofertę o hydrokoloidowe plastry Nexcare Gel Strip – zaawansowane opatrunki zapewniające pełną ochronę ran powierzchniowych powstałych na stopach. Nowy produkt 3M zawiera masę hydrokolidową, która absorbuje wysięki z rany, przyspieszając proces leczenia uciążliwych pęcherzy oraz zabezpiecza przed dalszymi otarciami.

Wakacyjne piesze wycieczki, życie w ciągłym ruchu lub nowe obuwie. To, co najczęściej łączy te trzy z pozoru różne sytuacje, to ból stóp, otarcia i pęcherze. Istnieje jednak skuteczny sposób radzenia sobie z tymi problemami. Plastry Gel Strip od 3M nie tylko utrzymują odpowiednie pH skóry, przyspieszając proces gojenia ran, ale także zabezpieczają stopę przed dalszymi urazami. Anatomiczny kształt oraz doskonała przyczepność sprawiają również, iż mimo ruchów stopy i kontaktu z obuwiem, plaster pozostaje na swoim miejscu, zapewniając komfort i prawie niewidzialną ochronę. Plastry Gel Strip są również wodoodporne.

– To co wyróżnia najnowszy produkt 3M to hydrokoloidowy opatrunek z olejkiem z lawendy, który zapewnia wilgotne środowisko gojenia ran. Środek ten posiada również właściwości kojące. Dzięki niemu leczenie urazów jest nie tylko szybsze ale również mniej uciążliwe – mówi Ireneusz Ładygin, senior marketing coordinator w dziale Consumer Health Care w 3M Poland.

Komfortowe i wodoodporne opatrunki Nexcare Gel Strip dostępne są w dwóch zestawach:
Nexcare Gel Strip Small 6 – zawiera 6 szt. plastrów w rozmiarze 26 x 20 mm polecanych na place stóp natomiast w drugim. Sugerowana cena zestawu: 15 zł.
Nexcare Gel Strip BIG 5 – zawiera 5 plastrów w rozmiarze 45 x 70 mm, zalecanych do stosowania na pięty. Sugerowana cena zestawu 16 zł.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również