Kombinezon na wiosnę – stylizacje modowe

Strona główna » Blog » Kombinezon na wiosnę – stylizacje modowe

Kombinezon na wiosnę – stylizacje modowe

W naszych garderobach wiosna zaczyna robić porządki, więc czas pomyśleć o nowościach. Zdecydowanym hitem, który warto zaadoptować do swojej szafy są kombinezony, dlatego postanowiłyśmy przygotować dla Was inspiracje, dzięki którym stworzycie własne stylizacje z kombinezonem.

 

Co powiecie na zastąpienie pasteli kolorem bordowym, który na dobre wkradł się w wiosenne trendy, a w połączeniu z bielą tworzy świetny look. Żeby jednak podkreślić wiosenne tendencje i nadać trochę świeżości całej stylizacji proponujemy delikatne dodatki. Wtedy Wasza stylizacja będzie modna, elegancka i trendy.

 

Kolor khaki nie został zarezerwowany tylko w okresie jesiennym. Również wiosną możecie go nosić, dzięki czemu wymiana garderoby nie musi być tak drastyczna. Kombinezon możecie połączyć z eleganckimi, klasycznymi dodatkami zarówno na sportowo, jak i elegancko. Zmiana kolorystyki sprawi, że stworzysz zupełnie inny styl, ale podstawą dalej będzie ten sam kombinezon.

 

Połączenie szarości z pastelami to świetna propozycja do pracy i na co dzień. Duża kopertówka i wyraziste buty to klasyka w nowym wydaniu. Jeśli lubisz nietuzinkowe rozwiązania dodaj bardziej odważne akcesoria.

2018-03-14T04:01:16+00:00 14 marca 2017|stylmod|