Kolory i wzory hitem tego lata!

Strona główna » Blog » Kolory i wzory hitem tego lata!

Kolory i wzory hitem tego lata!

Pasy, kwadraty, koła i kolorowe wzory połączone ze sobą lub występujące indywidualnie to hit tego sezonu! Ubrania przestają być tylko naszym odzianiem, ale zamieniają nas w kolorowe elementy otoczenia, które z pewnością rzucają się innym w oczy i zostaną zauważone.


Kwiatowe wzory, geometryczne kształty czy połączenie obu tych fasonów nie jest odkryciem w modzie – co jakiś czas wracają do nas w sezonie wiosna/lato i tak samo zachwycają damską część odbiorców. Dają ogromne możliwości do stylizacji – łączenie tych dwóch fasonów razem, jak i z jednolitymi kolorystycznie ubraniami wygląda nieziemsko!

Marka Bialcon oraz Rabarbar również. postawiły w tym roku na kwiatowe zdobienia oraz geometryczne wzory na ubraniach. Oprócz casualowych zestawów jest szeroki wybór ubrań nieco innych niż wszystkie. Łatwo stworzyć z nimi udaną stylizację na każdą okazję. Pozwalają na zabawę modą oraz dają możliwość wyrażenia swojego indywidualnego charakteru.

Jeśli jesteś w gronie kobiet, które szukają sposobu na ożywienie swoje garderoby, to najnowsza kolekcja obu tych marek powinna przypaść ci do gustu!

 

2018-03-14T03:32:23+00:00 11 lipca 2017|Moda|