Kolorowe manekiny a efektowna prezentacja letniej odzieży sportowej

Strona główna » Blog » Kolorowe manekiny a efektowna prezentacja letniej odzieży sportowej

Kolorowe manekiny a efektowna prezentacja letniej odzieży sportowej

Pora letnia nieodmiennie kojarzy się z feerią barw i odcieni w żywych, mocnych i nasyconych kolorach – przede wszystkim w przypadku kostiumów kąpielowych oraz typowej dla tego okresu w roku odzieży sportowej, jak koszulki czy spodnie do jazdy na rowerze, rolkach tudzież gimnastyki i jogi na świeżym powietrzu.

 

Właściciele i kierownicy sklepów sportowych specjalizujących się wyłącznie w tego rodzaju asortymencie niejednokrotnie szukają interesujących pomysłów na efektowną a zarazem efektywną prezentację tego typu odzieży. Doskonałym sposobem na uzyskanie niebanalnego efektu jest wykorzystanie typowych dla letniego sezonu oraz klimatu optymistycznych kolorów zarówno do aranżacji sklepu, jak również wystawy pod względem zastosowanych motywów dekoracyjnych oraz manekinów stanowiących istotny element wyposażenia tego typu sklepu.

 

Manekiny sportowe i ich specyfika

 

Ten rodzaj manekinów należących do grupy modeli specjalnych stanowi zasadniczo obowiązkowy element wyposażenia sklepu sportowego, bowiem łączy interesujący wygląd oraz funkcjonalność. Typowe, wykonane z białego, zwykle matowego włókna szklanego prezentują sylwetki kobiet i mężczyzn w typowych dla rozmaitych dziedzin sportu pozycjach, jak joga, jogging czy gimnastyka. Dynamika „ruchu” tego typu modeli pozwala na kompleksowe zaprezentowanie specyfiki odzieży sportowej ze szczególnym uwzględnieniem typu tkaniny odpornej na wilgoć czy rozciąganie.

 

Manekiny z półprzezroczystego, kolorowego tworzywa

 

Aczkolwiek jednak białe manekiny sportowe cechuje oryginalność i funkcjonalność, decydując się na letnią zmianę wystroju sklepu sportowego warto sięgnąć również po nowe, interesujące modele manekinów, które niewątpliwie zasadniczo wpłyną na zmianę prezentacji sklepu przyciągając uwagę potencjalnych klientów.

 

Do tego rodzaju modeli zaliczają się właśnie manekiny typu bulb, które cechuje przede wszystkim interesujący sposób wykonania przekładający się w zasadniczej mierze na efekt końcowy. Manekiny tego typu wykonane są głównie z niebieskiego, żółtego, szarego oraz białego matowego lub połyskliwego włókna szklanego. Zależnie od sposobu wykonania modele te stanowią połączenie różnych kolorów i faktur co wpływa na ich atrakcyjność. Wykorzystanie jednego lub dwóch manekinów jako interesujący element dekoracyjny niewątpliwie przyda atrakcyjnego wyglądu wystawie sklepu z odzieżą sportową, a jednocześnie pozwoli pomysłowo zaprezentować wybrany fragment posiadanej kolekcji.

 

Zaprezentuj akcesoria potencjalnym klientom na my-mannequins.pl

 

Tego rodzaju, kolorowe manekiny warto wykorzystać przede wszystkim w sklepie z odzieżą sportową dla młodzieży oraz młodych, aktywnych kobiet i mężczyzn oddanych sportowej pasji.

 

2017-06-29T14:50:38+00:00 29 czerwca 2017|Styl|