Kolorowa i pastelowa, oto jaka będzie najbliższa zima

Strona główna » Blog » Kolorowa i pastelowa, oto jaka będzie najbliższa zima

Kolorowa i pastelowa, oto jaka będzie najbliższa zima

Modna szafa

Każdy rok niesie ze sobą nowinki w modzie. Tegoroczne jesienne hity to trendy wzorowane na subkulturze z XX wieku, czyli wzornictwo a’la punk: agrafki zamiast kolczyków, mnóstwo nap i ćwieków w czarnych, skórzanych kurtkach i spodniach, kolorowe włosy, na nogach „martensy” lub obuwie w tym stylu i przede wszystkim czerń jako kolor dominujący. Bunt i rebelia wkroczyły na salony modowe. Zima 2014 ma jednak przystopować zbuntowane anioły. Najwięksi projektanci, tacy jak Tom Ford, Valentino, Marc Jacobs czy Stella McCartney proponują zabawę kolorem (oddalającą jesienno-zimową depresję) zarówno w okryciach wierzchnich, takich jak płaszcze, futra, czy czapki. Wracają do łask też wysokie kołnierze, ciepłe golfy i hit sezonu – spódnica noszona na spodnie i wiele, wiele innych ciekawych modowych zabawek.

Świat w pastelach
Płaszcze i futra są hitem nadchodzącego sezonu. Królują zwłaszcza płaszcze, kolorowe, pastelowe, zaprzeczające szaro-ziemistej, bezbarwnej jesieni i zimie. Taki płaszcz powinna mieć każda modna kobieta. Do płaszcza dobieramy modne buty. Kozaki – oficerki są jak najbardziej trafionym obuwiem na zimę. Modne ubrania i buty to zawsze spory wydatek, ale warto zaglądać do sklepów internetowych. Kupimy je taniej na przykład dzięki oferowanym przez nie kuponom zniżkowym.

Rabat na styl
Aby być modną, nie trzeba wydawać fortuny. Wystarczy się dobrze rozejrzeć, a okazji w internecie nie brakuje. Warto też przeglądać strony, takie jak np. Kupon.pl, które wykonują za nas dużą część pracy i w jednym miejscu zbierają dla nas takie kupony zniżkowe uporządkowane w przejrzyste kategorie. Znajdziesz tam oferty promocyjne takich sklepów jak answer.com, Bon Prix, Venezia, czy Gerry Webber. To świetny sposób na zabawę modą.

shutterstock_modaija

2018-03-14T07:51:39+00:0021 listopada 2013|Styl|

Może zainteresuje Cię również: