Strona główna » Blog » Kolor czarny to morze możliwości

Kolor czarny to morze możliwości

Jedna ze znanych fashionistek twierdzi, że ilekroć wybiera się do sklepu, celem zakupienia ubrań lub dodatków w kolorze, zawsze wraca z ….czarnym. Może dlatego uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet w kraju?!

Czarny to kolor magiczny i tajemniczy, w naszej kulturze kojarzący się nieco smutno, ale od czasów Coco Chanel hołubiony na salonach jako szykowny i klasyczny. W tym sezonie jest jednym z pięciu obowiązujących kolorów, w wersji zaproponowanej przez domy mody Trusardi i Valentino, którzy odziali swoje modelki w czarną skórę od stóp do głów, eksponując kobiecość i szyk oraz w wersji zaproponowanej przez Versace, Mosichino, Givenchy i Vivienne Westwood, których kolekcje dają się czerpać inspiracje z bajek i stylistyki science fiction, tworząc coś w rodzaju hołdu dla „czarnego charakteru”.
Nie ma znaczenia, czy to stylizacja do pracy czy na wieczór, ważne aby była czarna, co wcale nie oznacza smutna, za to modna, elegancka i optycznie wyszczuplająca.

Jest takie powiedzenie, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Podobnie jest z kolorem czarnym: jak nie wiadomo w co się ubrać, najlepiej włożyć małą ( albo dużą) czarną i czarne szpilki. To jest gwarancja dobrego wyglądu, bo kolor czarny to morze możliwości.
Pokazujemy to na przykładzie stylizacji zainspirowanych kreacjami gwiazd i celebrytek, do których użyliśmy butów z kolekcji Urban Style marki obuwniczej Nessi.

[portfolio_slideshow] [nggallery id=3652]
2018-03-14T08:55:35+00:0023 października 2012|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: