TEEKANNE Magic

Kolekcje TEEKANNE Magic Winter i LOVE pomysłem na prezent dla miłośnika herbacianych przyjemności

Święta tuż, tuż. Z myślą o miłośnikach herbacianych przyjemności, producent herbat TEEKANNE stworzył kolekcje Magic Winter i LOVE. Elegancko zapakowane kompozycje wybranych herbatek owocowych TEEKANNE to sprawdzony prezent dla każdego, kto nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki ulubionego naparu.

– Kolekcje TEEKANNE zostały zamknięte w eleganckich opakowaniach. W każdym znajduje się 30 kopert z aromatycznymi herbatkami owocowymi. To naszym zdaniem idealny pomysł na prezent, nie tylko świąteczny – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE Polska.

TEEKANNE Magic Winter Collection to wyjątkowa kolekcja starannie dobranych herbatek owocowych, które idealnie sprawdzą się podczas zimowych wieczorów. W zestawie znajdują się smaki Magic Apple, Winter Time, Magic Moments, Fresh Orange, Sweet Cherry oraz Ginger & Lemon.

TEEKANNE Love Collection składa się z trzech aromatycznych, poruszających zmysły herbatek owocowych. Tę kolekcję tworzą herbatki: LOVE, o smaku granatu i brzoskwini, PASSION, o smaku marakui oraz DESIRE, o smaku czekolady i wiśni.

TEEKANNE Magic TEEKANNE Magic

Podziel się wiadomością:

Polecamy również