Strona główna » Blog » Kolekcja wieczorowa Nine West

Kolekcja wieczorowa Nine West

Istniejąca od 1978 roku nowojorska firma obuwnicza Nine West wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów wypuściła na rynek kolekcję wieczorową.

Zbliżające się Andrzejki oraz Noc Sylwestrowa będą świetną okazją, by zapoznać się z nową kolekcją Nine West.
Znajdują się w niej zarówno klasyczne szpilki, które sprawdzą się także na co dzień, jak i również modele bardziej strojne, tak jak występująca w dwóch kolorach (granat i czerwień), pokryta satyną i wykończona z tyłu cekinami Nathania.

W kolekcji znajdują się również modele nawiązujące do stylu lat 90-tych, do którego tak często nawiązują w ostatnich kolekcjach znani projektanci. Charakteryzują je złote dodatki, jak na przykład przednia klamra i złoty obcas. Warto wiedzieć, że twarzą ostatniej kolekcji Nine West jest młodziutka, pochodząca z Francji, światowej sławy modelka Constance Jablonsky.

[nggallery id=2174]

NINE WEST to amerykańska marka pochodząca Nowego Yorku specjalizująca się w sprzedaży ekskluzywnego obuwia, torebek i akcesoriów dla wyjątkowych kobiet.
Nazwa NINE WEST pochodzi od ulicy, przy której w roku 1978 powstał pierwszy sklep.
Na rynku polskim NINE WEST istnieje od 7 lat. Pierwszy sklep powstał w 2003 roku w C.H. Galeria Mokotów w Warszawie. Od razu zdobył grono wielbicieli, zadziwił klienta swym niepowtarzalnym wzornictwem i oryginalnym fasonem obuwia.
Prężnie działająca marka NINE WEST wychodzi naprzeciw klientowi i otwiera swoje sklepy poza granicami Warszawy.
W chwili obecnej w Polsce istnieje 10 salonów firmowych zlokalizowanych w: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Rybniku, Lublinie, Krakowie.
Dzięki profesjonalnej obsłudze, nasi styliści-sprzedawcy zrzeszyli w NINE WEST szerokie grono klientów. Oferujemy im Karty Stałego Klienta upoważniające do rabatów nawet do 15%.
Marka NINE WEST zachwyci każdą wyjątkową i wymagającą kobietę, która znajdzie dla siebie coś subtelnego i bardzo kobiecego, a buty NINE WEST zapewniają niespotykany komfort dla stóp.
Panowie natomiast znajdą tu oryginalne i szykowne torebki, portfele, biżuterię, które będą doskonałym prezentem dla ich Kobiet.
By wzbogacić szeroki wybór NINE WEST rozwija swoją ofertę i wprowadza do sprzedaży także kapelusze, czapki, okulary, a wszystko to dopasowane do fasonów butów.
Warto dodać, że wszystkie towary mamy w przystępnych cenach i najwyższej jakości.
Firma NINE WEST zawsze na pierwszym planie promuje MODĘ, najnowsze trendy prosto z New York.

NINE WEST to amerykańska marka pochodząca Nowego Yorku specjalizująca się w sprzedaży ekskluzywnego obuwia, torebek i akcesoriów dla wyjątkowych kobiet.Nazwa NINE WEST pochodzi od ulicy, przy której w roku 1978 powstał pierwszy sklep.Na rynku polskim NINE WEST istnieje od 7  lat. Pierwszy sklep powstał w 2003 roku w C.H. Galeria Mokotów w Warszawie. Od razu zdobył grono wielbicieli, zadziwił klienta swym niepowtarzalnym wzornictwem i oryginalnym fasonem obuwia.Prężnie działająca marka NINE WEST wychodzi naprzeciw klientowi i otwiera swoje sklepy poza granicami Warszawy. W chwili obecnej w Polsce istnieje 10 salonów firmowych zlokalizowanych w: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Rybniku, Lublinie, Krakowie.Dzięki profesjonalnej obsłudze, nasi styliści-sprzedawcy zrzeszyli w NINE WEST szerokie grono klientów. Oferujemy im Karty Stałego Klienta upoważniające do rabatów nawet do 15%.Marka NINE WEST zachwyci każdą wyjątkową i wymagającą kobietę, która znajdzie dla siebie coś subtelnego i bardzo kobiecego, a buty NINE WEST zapewniają niespotykany komfort dla stóp. Panowie natomiast znajdą tu oryginalne i szykowne torebki, portfele, biżuterię, które będą doskonałym prezentem dla ich Kobiet.By wzbogacić szeroki wybór NINE WEST rozwija swoją ofertę i wprowadza do sprzedaży także kapelusze, czapki, okulary, a wszystko to dopasowane do fasonów butów. Warto dodać, że wszystkie towary mamy w przystępnych cenach i najwyższej jakości.Firma NINE WEST zawsze na pierwszym planie promuje MODĘ, najnowsze trendy prosto z New York.

2011-12-01T15:47:44+00:001 grudnia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: