torebek VICTORIA

Kolekcja torebek VICTORIA INSIGNIA od CH Carolina Herrera

Kobiety zawsze stanowiły fundament Domu Herrera. Carolina wiele razy wspominała siłę i osobowość swojej matki, która była przykładem do naśladowania dla swoich czterech córek.

Kolekcja Insignia powstała w celu upamiętnienia 35 rocznicy marki oraz świętowania osiągnięć tych lat. Jest to hołd dla wytrwałości, pomysłowości, sumienności i nienagannej pracy, która pozostanie aktualna jeszcze przez wiele lat.

Zaprezentowano cztery modele torebek Victoria inspirowanych przez tę samą ideę – ideę uczczenia silnych kobiet, które pozostawiły po sobie znak i które w tamtych czasach wyróżniały się dzięki swojej niezwykłej działalności.

Nazwa upamiętnia królową Wiktorię, jedną z najbardziej wpływowych kobiet tamtych czasów.

Pieczęć z jej figurą była pierwszą w historii pieczęcią wydaną przez Wielką Brytanię w 1840 roku. Wizerunek uwydatnia esencję wyjątkowego charakteru i odsyła do znaczenia logo, za którym kryje się szereg wartości, które przyswajamy.

Doskonałe linie i skrupulatny kunszt podkreślają znakomite, ręcznie malowane krawędzie oraz technika stosowana do stworzenia logo Insignia. Aby tego dokonać użyto specjalnego materiału, z którego pod naciskiem powstaje forma, dzięki czemu podświadomie obraz się uzupełnia. Nowa interpretacja zaskakuje swoją subtelnością i dyskrecją.

Doskonałe skóry Ylang i Sabina z hiszpańskich garbarni to te wybrane dla otoczenia kolekcji cieniami zainspirowanymi progresją kolorów różnych ornamentów z nadrukiem postaci królowej Wiktorii: błękit, pustynia, peonia, magnolia i niezastąpiona czerwień CH.

Produkty o wyjątkowej jakości, które delikatnie odzwierciedlają poświęcenie mistrza-artysty Domu w każdym szczególe decydującym o formie torebki.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również