zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kolekcja s.Oliver Jesień/Zima 2010

Kolekcja s.Oliver Jesień/Zima 2010

W tym sezonie kolekcja damska QS firmy s.Oliver przedstawia miks trendów: Rebelution (Bunt), Brit Chic (Szyk Brytyjczyka) & Neo Romantic (Neo Romantyk). W ten sposób rockowe lata 80-te są skontrastowane z androgenicznymi latami 60-tymi oraz barokowe detale z nuta romantycznej harmonii lat 90-tych. Klasyczne wzory i wizjonerskie detale ujawniają kreatywna różnorodność kolekcji. Style na sezon Jesień/Zima 2010 są urzeczywistnieniem ogromnej pasji do detali.

Kolekcja damska s.Oliver Casual skupia sie na modnych motywach: Rock Poetry (Poezja Rocka), New Military (Nowoczesny Styl Wojskowy) i Brit Taste (Szyk Brytyjczyka), dzięki, którym różne trendy modowe mogą sie łatwo mięsząc i przenikać. Modne style kreują kolekcje o charakterystycznych krojach, cieciach i kolorach.  Nowoczesny strój a’la chłopczyca łączy w sobie cechy kobiecości z elementami ze świata rocka. Kreatywna zabawa różnymi stylami zapewnia nowoczesnej kobiecie wolność, dzięki, której każda kobieta może sie ubierać według swojego własnego gustu.

Pięć motywów określa i jest widocznych w kolekcji damskiej s.Oliver Selection na nadchodzącą jesień. Cirque la Russe (Cyrk Rosyjski) Ten motyw daje to kompletnie nowa interpretacja indywidualnego, oryginalnego wyglądu. Smart Casual (Elegancki styl codzienny ‚casual’) Tu wiecznie modna klasyka występuje w polaczeniu ze stylem codziennym – stroje staja sie bardziej luźne, klasyka staje sie wygodna, zima modne są swetry typu bliźniak oraz polaczenia eleganckich kurtek czy bluzek z ołówkowymi spódnicami. Country Escape (Ucieczka na Wieś)/Country Life (Zycie na Wsi). Pragnienie relaksu w dzień i w nocy na wsi jest odzwierciedlona w strojach kolekcji inspirowanych tym motywem. Uptown Chic (Styl przedmieścia)/ In the Mood (W nastroju)  Motyw stylu formalnego, ale jako niecodziennego, oryginalnego to kolekcja strojów biznesowych podkreślających nasza sylwetkę. Skyline (Special Occasion) /Panorama miasta nocą. Czarne jest piękne – czarna skórzana sukienka lub spódnica to hit sezonu.

„Keep it real…” (Badź soba). Współczesny styl miejski wraca do lat 50-tych – ery rocka- w kolekcji męskiej QS firmy s.Oliver, kiedy to mężczyźni nosili skórzane kurtki oraz krótkie kurtki a’la drwal z ciepła podpinka. Pochłonięci muzyka żyli w stylu high-life i jeździli skuterami. Rock”n”Roll, Nowoczesny styl vintage i styl szkocki) – to motywy kolekcji męskiej na zimę 2010. Te trzy hasła: ‚keep it vintage (bądź vintage), ‚keep it wrapped’ (na cebulkę) i ‚keep it funky’ (bądź funky) ukazują urokliwy, sportowy styl typu ‚street’. Nowy styl proponowany mężczyznom to polaczenie dynamiki, elegancji i nowych trendów. Oryginalność i jakość to cechy charakterystyczne kolekcji. Materiały typu ‚casual’ i najwyższa jakość wykonania to podstawa kolekcji. Kreatywność jest widoczna w każdym, nawet najmniejszym detalu kolekcji.

Tradycja i przywiązanie do natury wraz z motywami wielokulturowego miasta to cechy charakterystyczne kolekcji męskiej Casual s.Oliver jesień i zimę. „The Hunting Vagabond” (Polujący Włóczęga) to motto kolekcji na nadchodzący sezon Jesień/Zima 2010/11. Inspiracja kolekcji są kowboje z miasta, którzy w ciągu tygodnia żyją w mieście a na weekend wyjeżdżają w góry, oddaja sie swoim pasjom przygody i polowań. Z jednej strony w kolekcji królują motywy natury a z drugiej technika, kariera i nowoczesne motywy wprost z życia w wielkim mieście. Nowa kolekcja męska jest perfekcyjna kombinacja codziennego ubioru z nowoczesnego miasta z elementami stroju eleganckiego. Oryginalność i jakość to słowa klucze męskiej kolekcji jesiennej. Stroje są wykonane są z należytą starannością z eleganckich, funkcjonalnych materiałów. Bogate, dekoracyjne szwy, oryginalne kieszenie, zamki oraz guziki są elementami przykuwającymi uwagę. Bardzo ważna w kolekcji jest odzwierciedlona pasja do oryginalnych detali.

Nowoczesny tradycjonalista to motto kolekcji męskiej Selection s.Oliver. Inspiracje z całego świata są wyraźnie widoczne w jej nowych trendach. Kolekcja męska s.Oliver Selection to styl elegancki i formalny. Gustowne stroje biznesowe i codzienne stroje ‚po pracy’ to miks nowoczesnej klasyki i wpływów międzynarodowych. Jesień/Zima 2010 odzwierciedla pasje do detali, miksowania i dopasowywania z naciskiem na oryginalność. Selection to 12 kolekcji rocznie w nowym stylu codziennym ‚premium casualwear’, eleganckie materiały i dzianiny.

[nggallery id=39]

2010-09-14T21:21:43+01:0014 września 2010|Moda|

Może zainteresuje Cię również: