zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kolekcja PLUGIN Matta Pokory na gali Fashion Magazine

Kolekcja PLUGIN Matta Pokory na gali Fashion Magazine

W czwartek w Soho Factory w Warszawie odbyła się gala z okazji trzynastych urodzin kwartalnika Fashion Magazine. Na specjalne zaproszenie partnera wydarzenia – firmy Exsud gościnnie wystąpił francuski piosenkarz Matt Pokora, współautor designerskiej kolekcji mebli i dodatków PLUGIN, którymi zaaranżowano przestrzeń Soho Factory.

Żywiołowy występ Matta Pokory podczas urodzinowej imprezy Fashion Magazine był dla gości prawdziwą niespodzianką. Pozytywne wrażenie zrobiła na zgromadzonych również aranżacja wnętrz z wykorzystaniem kolekcji PLUGIN przygotowana przez partnera eventu – polską firmę Exsud. Meble i dodatki zaprojektowane we współpracy z Mattem Pokorą zaskoczyły nowoczesnym designem zainspirowanym muzyką.

Unikalna kolekcja mebli współautorstwa Matta Pokory idealnie wpasowała się w klimat wydarzenia – mówi Charlotte Esquenet, belgijska architekt wnętrz i właścicielka firmy Exsud i dodaje – Motywem przewodnim gali była biel i wiosna. Podłogi pokrywała biała wykładzina, ściany hali Soho Factory wysłonięto białą tkaniną. Idąc tym tropem strefy Chill out, VIP i press zagospodarowaliśmy białymi designerskimi meblami i dodatkami z kolekcji PLUGIN. Wspólnymi siłami udało nam się osiągnąć imponujący efekt.

Do zaaranżowania poszczególnych stref użyto następujących elementów kolekcji: Stoliki Delay I, II, III, Taborety Record, Stoliki Tracks II, Konsole Tracks III, Pufy Noise oraz Noise L, Lampy Equalizer, Lampy Crossfade oraz sofę Truc i fotele Truc II.

Geneza nietypowej współpracy projektantów ma swój początek podczas pobytu Matta Pokory w Polsce w czasie jego trasy koncertowej. Przy okazji występu w Szczecinku Matt Pokora odwiedził hotel SINT JI, który zaprojektowała belgijska architekt wnętrz i właścicielka firmy Exsud Charlotte Esquenet, we współpracy z Anne-Julie Entremont. Jako osoba śledząca najnowsze trendy i interesująca się designem, Matt zwrócił się do pracowni o pomoc w aranżacji wnętrza swojego nowego mieszkania, co zaowocowało powstaniem w niedalekiej przyszłości kolekcji PLUGIN. Efekty współpracy mogli podziwiać liczni goście zgromadzeni na trzynastych urodzinach Fashion Magazine.

[nggallery id=4535]

[nggallery id=4536]

2013-04-19T08:28:15+01:0019 kwietnia 2013|Styl|

Może zainteresuje Cię również: