Strona główna » Blog » Kolekcja marki Deha

Kolekcja marki Deha

Kobiecość jest nierozerwalnie związana z samą nazwą DEHA, która w sanskrycie oznacza „ciało i dusza„. To niebanalny i wyszukany smak dla kobiet poszukujących w modzie wolności i energii. To fasony współgrające z ruchami, podkreślające kobiece kształty oraz zmysłowość poprzez różnorodne warstwy, odważne kontrasty i śmiałe kroje.

To eksplozja barw, wykończenia glamour i najlepsze tkaniny zapewniające wygodę i swobodę ruchów. A do tego wszystkiego efektowne dodatki takie jak torby, paski, szale, czapki i kapelusze.

Projektanci DEHA potrafili znaleźć harmonię pomiędzy modą a sportem. Efektowne pokazy, piękne modelki i niepowtarzalna atmosfera.

Nowa kolekcja  Wiosna/Lato 2013 DEHA ujmie swoją lekkością i niebanalnymi fasonami zarówno zwolenniczki sportowej elegancji, jak i romantycznego szyku. Wszystkie modele z kolekcji Wiosna/Lato 2013 zostały uszyte z bawełny oraz technicznych i stretchowych materiałów.

Letnia propozycja marki prezentuje ubrania zgodne z trendami, ale stworzone z myślą o potrzebach swoich klientek. Kolekcje marki Deha dostępną są m.in. w sklepach S’ Portofino oraz na www.sportofino.pl.

[nggallery id=4701]

2013-05-22T08:12:16+00:0022 maja 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: