Kolekcja FUKKI DESIGN

Strona główna » Blog » Kolekcja FUKKI DESIGN

Kolekcja FUKKI DESIGN

FUKKI DESIGN, to nowa linia ubrań powstała pod skrzydłami już istniejącej marki FUKKI. Stworzona została z myślą o kobietach, które utożsamiają się z dotychczasową filozofią i inspiracjami jej projektantów. Tym, co odróżniać będzie nową linię ubrań od dotychczasowych projektów FUKKI, jest jej większa dostępność. Wysoka jakość i ponadczasowość to dwie główne cechy, które nadal łączą obie marki.

Fukki DESIGN, w porównaniu do limitowanych i dedykowanych kolekcji FUKKI, skupia się na poszerzeniu grona odbiorców. Ubrania nowej marki dostępne będą w dłuższych wydaniach, zachowując przy tym dbałość o szczegóły oraz detale.

„Celem powstania marki było dotarcie do szerokiej grupy odbiorców, dzięki większej ilości produkcji tych samych modeli. Inwestując w ilość, jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjna cenę, nadal zachowując wysoką jakość. Tutaj nie ma miejsca na żaden kompromis.” – mówi Sylwia Konieczna, właścicielka marki.
„FUKKI Design to sportowa elegancja, nienachalność i niebanalne detale. Zależy nam aby szerokie grono odbiorców mogło czerpać przyjemność z noszenia wygodnych
i nieszablonowych ubrań” – dodaje Julia Dziewitt, projektantka FUKKI. Ubrania reprezentujące linię Design podążają w kierunku większej nowoczesności, pozostawiając klasykę pierwotnym projektom FUKKI.

FUKKI Design to m.in. flauszowe długie płaszcze z kapturem, kombinezony i sukienki z cieńszej dzianiny dresowej oraz spodnie dresowe w miejskim stylu.

[nggallery id=5154]

2013-11-08T06:51:10+00:008 listopada 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: