Marki Mimiś modowe propozycje na sezon jesień-zima 2017/2018

Mimiś to pasja projektowania oraz potrzeba realizacji marzeń. To wariacja w głowie przekładająca się na produkcję ubrań i dodatków dla dorosłych z najlepszych polskich materiałów.

Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz na indywidualne wykonanie.

Uszy, ogonki, pompony, puszyste tkaniny, przyjemne kolory, przemyślane wykończenia oraz detale to wszystko to co charakteryzuje markę mimiś.

Troszkę pod prąd wszechobecnym trendom.

 W sezonie jesień-zima 2017/2018 marka proponuje 3 kolekcje.

Należą do nich:

“Candy Mountain” – to zwariowana, kolorowa kolekcja wykonana przede wszystkim z najlepszej polskiej dzianiny dresowej. Stawiamy na kolor oraz wygodę. Funkcjonalne bluzy z motywem jednorożców pokochają nasi klienci tak jak i my je pokochaliśmy.

“Choco-Choco” – to z kolei alternatywa dla zmarzluchów. Obszerne tuniko-bluzy zostały wykonane z bardzo miękkiej mikrofibry. Są delikatne i puszyste. Świetnie nadają się na wieczorne spacery z psem, domowe śpiworki po męczącym dniu w pracy, ciepłe kocyki na wypadzie pod namioty. Co ważne idealne dla każdego rozmiaru. Dostępne w 7 kolorach.

“Catch a Bear” – to premierowa kolekcja w tym sezonie. W większości to zminimalizowane modele wersji dla dorosłych. Na prośbę naszych klientów stworzyliśmy kolekcję kids. Nasze małe modele stworzone są z delikatnej frotte strzyżonej, najlepszej polskiej dzianiny dresowej oraz oryginalnego polaru minky. Opieramy się na szarościach połączonych z pastelami. Efekt idealny.

Do końca września pojawi się również kolekcja “love animals” – to kolekcja dresowych kapturów, ktorym uroku dodają uszy zwierzęce. Kaptury Mimisia chętnie noszą gwiazdy takie jak Julia Kamińska, Ewa Gil czy Reeve Carney, tancerz i aktor znany m.in. z teledysków Taylor Swift.

Autorami poszczególnych zdjęć byli m.in. Helena Bromboszcz, Dominik Więcek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)