zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kolekcja biżuterii Elise

Kolekcja biżuterii Elise

Elise Compson, założycielka i główna projektantka marki jubilerskiej „By Elise” specjalizującej się w barokowej biżuterii perłowej, ogłosiła wprowadzenie na rynek pierwszej, w pełni kompletnej kolekcji o nazwie „The Collection By Elise„.

Kolekcja oparta jest na doskonale znanych z dokonań Elise wspaniałych, barokowych i czystych perłach, a przygotowana została z myślą o niezależnych butikach i małych, ekskluzywnych salonach jublerskich. Premiera brytyjska kolekcji odbędzie się w dniach 12-14 września 2010 r., zaś premiera Europejska odbędzie się podczas lunchu w rezydencji Ambasadora Brytjskiego w Wiedniu, pomiędzie 5 a 6 października br.

Projektantka tak komentuje premierę swojej kolekcji: „Nadchodzą ekscytujące czasy dla naszej firmy. Nie byliśmy już w stanie sprostać oczekiwaniom klientów korzystając wyłączne z naszego showroomu i platformy internetowej. Mam nadzieję, że uda nam się teraz znaleźć partnerów, którzy nie tylko w pełni oddadzą ducha i styl naszej marki, ale przede wszystkim spełnią rosnące oczekiwania naszych Klientów”.

[nggallery id=10]

2010-09-10T23:29:34+01:009 września 2010|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: