Kolekcja Big Star Spring Summer 2014

Strona główna » Blog » Kolekcja Big Star Spring Summer 2014

Kolekcja Big Star Spring Summer 2014

Kolekcja Big Star Spring Summer 2014 to zaproszenie do pełnej wrażeń podróży. Jest to podróż wyjątkowa, bo przemieszczamy się nie tylko w przestrzeni ale i czasie.

Tematem przewodnim męskiej części kolekcji na wiosnę są piksele i nawiązania do gier komputerowych lat 80-tych, zrealizowane przede wszystkim w nadrukach. Ważnym motywem są również kolory inspirowane klockami Lego, widoczne w bluzach, dwustronnych kurtkach i t-shirtach.

Paniom proponujemy wyprawę do Marakeszu. Stonowane kolory pomarańczu, błękity i róż to baza kolorystyczna damskiej części kolekcji. Nadruki inspirowane marokańską ceramiką
i charakterystycznym dla tego regionu wzornictwem, stanowią szykowną ozdobę bluz, koszul i kurtek.

Wspólnym motywem letniej kolekcji dla Pań i Panów jest żar tropików. Znajdziemy tu zarówno soczyste neonowe kolory jak i nadruki inspirowane egzotyczną florą dżungli.

Lata 80-te przywołane zostają przez nieco mroczniejszy, rockowy klimat linii Black. Dzianiny w szaro- czarnej tonacji, skóra lub materiały, które ją naśladują, obecne są zarówno w wykończeniach bluz i t-shirtów jak i w jeansach. Denimowe spodnie pokryto żywicą i wykonano z tkaniny o dużej elastyczności, żeby dobrze przylegały do sylwetki. Do kompletu – obowiązkowo klasyczne ramoneski z eko skóry. W kolekcji nie zabrakło również kultowej jeansowej katany w wersji dla Pań i Panów.

[nggallery id=5336]

2014-01-27T08:53:22+00:0027 stycznia 2014|Moda|

Może zainteresuje Cię również: