zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kolekcja antbag by ania „Painted Feelings” SS 2013

Kolekcja antbag by ania „Painted Feelings” SS 2013

Produkty antbag wykonane są z najwyższej jakości skór i materiałów pochodzenia włoskiego, wybieranych osobiście u producentów. Torebki i akcesoria wykonywane są ręcznie w technologii „hand made”, przez doświadczonych europejskich kaletników, co gwarantuje jakość wykończenia na najwyższym poziomie. Marka antbag charakteryzuje się prostotą formy oraz minimalizmem z akcentem awangardy.

Kolekcja wiosna / lato 2013 prezentowana pod nazwą „Painted Feelings” inspirowana jest pracami Massimo Carnevale. Skierowana jest do kobiet, które lubią wyzwania oraz eksperymenty modowe. Torebki na sezon wiosna / lato 2013 wyróżniają się pomysłem- zabawą formą oraz proporcjami. Oryginalne nadruki łączone z wysoko gatunkowa skórą gwarantują unikalny wizerunek.

„Painted Feelings” to również lniane torby typu oversize. Zaproponowane na nich printy wykorzystują efekt akwareli i odręcznego rysunku. Torby stały się płótnem dla modowej sztuki. Obrazy wykonane są przez światowej sławy włoskiego rysownika Massimo Carnevale (wybitnego grafika, ilustratora i rysownika, laureata prestiżowych nagród). Torby idealnie nadają się do stroju typu casual. Torby są duże, więc pomieszczą wszystko, co potrzebne, a przede wszystkim podkreślają indywidualny styl i charakter kobiety. Marka antbags by ania charakteryzuje się prostotą formy oraz minimalizmem z akcentem awangardy.

[nggallery id=4279]

2013-02-20T08:19:36+01:0020 lutego 2013|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: