Kolejna nastoletnia gwiazda

Nie przemija moda na nieletnich celebrytów, czego dowodem nie tylko błyskawiczne kariery światowe takich gwiazd, jak Justin Bieber czy Miley Cyrus, ale i zwycięstwo Magdy Welc w programie „Mam talent”. Skoro tak, warto zwrócić uwagę na kolejną małoletnią artystkę, która już wkrótce może się znaleźć na samym topie. Uwaga, uwaga: nadchodzi Tallia Storm!

Jeżeli jakąś miarą jest popularność w internecie, to już wkrótce 12-latka ze Szkocji stanie się gwiazdą pierwszej wielkości. Kiedy jej menadżer zamieścił zaledwie trzy utwory w serwisie MySpace, w ciągu trzech tygodni profil Talli odwiedziło ponad 100 tysięcy użytkowników, a utwór „Gotchya” zaliczył ponad 50 tysięcy odsłuchań!
Wedle melomanów, Tallia Storm ma wprost nieprawdopodobny jak na nastolatkę głos i ciekawy repertuar – od amerykańskiego popu, poprzez chórki, R&B, do przebojów tanecznych.
Tallia została odkryta, kiedy występowała jako chórzystka sesyjna. Od tego czasu zdążyła już nagrać sześć własnych utworów. Jeżeli chcecie ją poznać bliżej, zapraszamy na jej stronę oficjalną http://www.talliastorm.com oraz profil w serwisie MySpace – http://www.myspace.com/554856355

Podziel się wiadomością:

Polecamy również