Koenzym Q10 – energia nie opuści Cię nawet jesienią!

Jesień za chwilę i to znane wielu osobom …snucie się w czterech ścianach, brak siły i motywacji… po prostu brak ENERGII!

Ale jak to? Przecież odżywiasz się regularnie, nie przemęczasz się… Dlaczego więc mogłoby Ci brakować energii? Sprawa z energią jest bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać. Samo „paliwo”, czyli posiłki, to dopiero połowa sukcesu. Zawiłości procesów metabolicznych to temat na książkę, ale jednym z istotnych warunków dostarczania energii do wszystkich części organizmu są nośniki energii. I tutaj zaczyna się rola koenzymów, a szczególnie istotnym jest koenzym Q10, odpowiadający za transport elektronów oraz produkcję ATP – innego koenzymu, będącego nośnikiem energii chemicznej.

Najprościej: koenzym ATP produkujemy sami, lecz do jego produkcji potrzebujemy koenzymu Q10, który przyswajamy wraz z pokarmem. A jeśli przyswajamy go zbyt mało? Wówczas mamy również niedobór ATP, a co za tym idzie – niedobór energii.

Koenzym Q10 można suplementować. Warto wiedzieć, że najlepiej przyswajalny jest w postaci nieutlenionej. Tymczasem na rynku najczęściej mamy do czynienia z koenzymem Q10 w postaci utlenionej, dlaczego? Bo postać nieutlenioną udało się otrzymać dopiero niedawno.

UbichinoL™, czyli nieutleniona postać koenzymu Q10, to produkt najnowszej generacji, będący efektem badań laboratoryjnych ostatnich lat. Jego przyswajalność w organizmie jest 3 do 8 razy większa, niż w przypadku tradycyjnie stosowanej postaci utlenionej.

UbiquinoL™ KANEKA Naturalny Koenzym Q10 100mg – to pełna nazwa nowego produktu marki Aliness, zawierającego naturalny koenzym Q10 w postaci nieutlenionej.

Dla zwolenników tradycyjnej i tańszej formy koenzymu Q10 w postaci utlenionej, marka Aliness ma do zaoferowania produkt:

UbiquinoN Naturalny KOENZYM Q10.

 

Szczegółowe informacje o produktach dostępne są pod adresami:

https://aliness.pl/pl/p/UbiquinoL-KANEKA-Naturalny-KOENZYM-100mg-x-60-Vege-caps./122

https://aliness.pl/pl/p/UbiquinoN-Naturalny-KOENZYM-Q10-100mg-x-100-Vege-caps./121

Podziel się wiadomością:

Polecamy również