Strona główna » Blog » Kocham Cię Mamo!

Kocham Cię Mamo!

Ponieważ każda matka zasługuje na to, by czuć się wyjątkową, marka YES stworzyła oryginalną kolekcję biżuterii z kamieniami naturalnymi dedykowaną tym najważniejszym w naszym życiu kobietom.

Wyjątkowa kolekcja biżuterii marki YES, łączy w sobie wszystko to, co przychodzi nam na myśl, kiedy myślimy o naszych matkach – klasyka, ciepło, tradycja i wyrafinowana elegancja. Cala seria biżuterii utrzymana jest w stylu retro, przywodząc najgłębiej ukryte wspomnienia z naszego dzieciństwa. Maleńkie dzieła sztuki – kamienie oprawione w złoto onyksy, agaty i ametysty tworzą niesamowity nastrój każdej stylizacji- zarówno tej codziennej jak i na specjalne okazje. Delikatne wisiorki, eleganckie kolczyki czy pierścionki- wszystko to zostało zaprojektowane tak by podkreślić wyjątkowość kobiecej urody i zaznaczyć ogrom uczuć jakimi darzymy obdarowaną osobę.

Wisienką na torcie całej kolekcji jest niesamowity, zloty naszyjnik zakończony wisiorem z motywem kwiatowym. Ta absolutnie wyjątkowa biżuteria, stworzona z myślą o Dniu Matki, może być idealnym prezentem wyrażającym więcej niż tysiąc słów!

[nggallery id=1155]

 

2011-05-22T11:13:16+00:0022 maja 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: