Strona główna » Blog » Kochałem ją – Konkurs!

Kochałem ją – Konkurs!

Chloe, matka dwóch córeczek, nagle opuszczona przez męża dla innej kobiety, nieoczekiwanie znajduje wsparcie u Pierre’a, swego teścia. Starszy pan ma swoją tajemnicę: podobnie jak jego syn, zakochał się przed laty, mając już rodzinę. Tyle, że nie zdecydował się odejść od żony, całe życie myśląc o ukochanej Matyldzie.

Który z nich wybrał lepiej?
Subtelna i poruszająca, napisana pięknym językiem opowieść o porzucających i porzucanych, o miłości i obowiązku….
I może być Wasza!

Wystarczy wziąć udział w naszym Konkursie, w którym do wygrania jest ufundowana przez Vivarto książka Anny Gavaldy „Kochałem ją, na podstawie której powstał film pod tym samym tytułem (więcej na temat filmu tutaj, zaproszenia na pokaz przedpremierowy filmu losujemy tutaj).

Pytanie konkursowe: Jaki tytuł nosi inna powieść Anny Gavaldy, która również doczekała się ekranizacji? Dla ułatwienia dodajmy, iż zagrała w niej Audrey Tautou.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres redakcja@modaija.pl z dopiskiem w temacie: gavalda, w treści maila podając – oczywiście, oprócz prawidłowej odpowiedzi – również swoje dane umożliwiające kontakt w przypadku wylosowania nagrody.

Nagrodę rozlosujemy wśród osób, które nadeślą prawidłową odpowiedź w terminie do 26. września 2010 r.

Rozwiązanie konkursu:

Prawidłowa odpowiedź to: „Po prostu razem” (również doczekała się ekranizacji, w a roli Camille Fauque wystąpiła wspaniała Audrey Tautou, ale to już tak na marginesie).

A nagroda, dzięki magicznej maszynie losującej trafia do rąk Joanny z Ostródy.
Gratulujemy i życzymy miłej lektury

2018-03-14T12:32:17+00:0015 września 2010|Kultura|