zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kobiety kochają szybkich facetów – wideo

Kobiety kochają szybkich facetów – wideo

Mają w sobie to coś. Jak magnes przyciągają tajemniczym uśmiechem i obietnicą niebezpiecznej przygody. Dla kobiet najważniejszy jest jednak sposób, w jaki panują nad rozgrzaną maszyną…

Nie od dziś wiadomo, że styl prowadzenia auta odzwierciedla temperament mężczyzny. „Po kilku ruchach za kierownicą mniej więcej jestem w stanie rozpoznać, kto ma jakie cechy charakteru , obserwuję w jaki sposób trzyma kierownicę, operuje pedałami gazu, hamulcem, sprzęgłem” – mówi pasjonat wyścigów, prezenter TVN Turbo, Adam Kornacki. Nie jest tajemnicą, że to, w jaki sposób mężczyzna prowadzi auto, działa na płeć przeciwną. „Myślę, że facet, który ogarnia samochód i umie nim powozić jest pociągający” – dodaje Kornacki.

Przeświadczenie, że mężczyźni, którzy lubią wysokie obroty mają w sobie wiele seksapilu towarzyszyło reżyserowi filmu Driver, Nicolasowi Windingowi Refnowi. „Seksualność, która tkwi w prędkości jest oszałamiająca” – przyznał w wywiadzie dla Guardiana. Jego film Drive, który wchodzi do kin 16 września, to ociekające adrenaliną love story. Główny bohater, Driver, w ciągu dnia pracuje jako kaskader na planach filmowych, a nocami podnajmuje się jako kierowca gangsterów. Największe ryzyko przyniesie mu jednak nie zabójcza prędkość, osiągana na torze wyścigowym albo wyludnionych ulicach Los Angeles, ale miłość. Zakocha się w obdarzonej anielską urodą Irene (Carey Mulligan). Ich love story rozpęta w jego życiu prawdziwe piekło. Driver ma w sobie wszystkie te cechy, które według Kornackiego cechują kierowców zawodowych, czyli „wytrwałość, podzielność uwagi, wielozadaniowość, umiejętność podejmowania ryzyka i tę delikatną szajbę, której nie może zabraknąć”. Driver staje się tym samym ucieleśnieniem męskości – facetem, który potrafi wiele zaryzykować, by najważniejszej osobie zapewnić poczucie bezpieczeństwa. A jeśli dodamy do tego fakt, że wciela się w niego niezwykle przystojny Ryan Gosling (Kocha, lubi, szanuje, Blue Valentine, Szkolny chwyt), to w ostateczności mamy gwarancję, że filmowy Driver rozkocha widzów podwójnie.

Drive – film, który kręci kobiety.
Już od 16 września w kinach!

2011-07-29T10:24:25+01:0029 lipca 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: