Strona główna » Blog » Kobiecość w stylu Levi’s. Kolekcja sukienek jesień-zima 2012

Kobiecość w stylu Levi’s. Kolekcja sukienek jesień-zima 2012

Niewiele rzeczy na tym świecie jest równie kobiecych jak sukienka. W jesienno-zimowej kolekcji Levi’s® stawia na wyjątkowo kobiece sylwetki, których kwintesencją są właśnie sukienki, definiujące damską szafę w tym sezonie.

Te, zaprojektowane z ogromnym wyczuciem i smakiem modele są subtelnym ukłonem w kierunku idei kobiecości, pozostawiając jednak dowolność w interpretacji stylu.

Tej jesieni podążając za słowami ikon mody: Anny Wintour, która przekonuje, że “Sukienka ma sens wtedy, gdy inspiruje mężczyzn do tego, by zdjąć ją z Ciebie” oraz frazą Yves Saint Laurent’aPodczas lat pracy w modzie nauczyłem się, że to, co ważne jest w sukience to kobieta, która ją nosi” Levi’s® celebruje kobiecość w wyrafinowanym wydaniu!

Kolekcja sukienek Levi’s® zawiera wiele denimowych i niedenimowych modeli, w tym lekkie, niezobowiązujące dzianiny, bawełnę, miękki chambray czy też nieco grubszą tkaninę Tencel®, idealną na długie jesienne wieczory. Całość dopełniają detale – apaszki przewiązywane w pasie w stylu Hollywood, nieregularne wykończenia, wiązania i koronkowe dodatki. Nadają one elegancji i gracji całej kolekcji.

“Od 1934 roku, kiedy Levis Strauss & Co. zaprezentował pierwszą w historii parę dżinsów dla kobiet, nasze kolekcje projektujemy z kobiecego punktu widzenia” – mówi Nathalie Renders, Vice President of Women’s Merchandising and Design marki Levi’s®. “Ta piękna kolekcja została zainspirowana dziedzictwem i kunsztem charakterystycznym dla marki Levi’s®, dając jednocześnie kobietom wolność w definiowaniu swojego piękna, emanowania kobiecym stylem i definiowania go własnymi słowami” – dodaje Renders.

[nggallery id=3809]

2012-11-19T14:40:30+00:0019 listopada 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: