zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kobieco i kusząco

Kobieco i kusząco

 

Black is back! – ogłaszają wszystkie magazyny mody, a razem z nimi projektanci i styliści. Czerń na świecie powraca w wielkim stylu, chociaż polskich ulic nigdy nie opuściła. Polki na jesień i zimę najczęściej wybierają ten kolor. Bo jest bezpieczny, prosty w stylizacji i dodatkowo wyszczupla. A czerń może mieć wiele odsłon. Nie musi być klasyczna, zachowawcza albo nudna. Jak wiele ma obliczy, udowadnia Gatta w kolekcjach swoich rajstop.

Kolory drżyjcie! Jesienią i zimą rządzi czerń. Podbiła światowe wybiegi mody, a teraz także polskie ulice. Kolor czarny pojawia się albo jako cały look, albo w detalach. Jest demoniczny i sensualny. Przy okazji jednak bardzo łatwy do stylizowania. Można go zestawiać z innymi barwami, wzorami i ciekawymi fakturami. Kobiety, które także w dodatkach kochają czerń, mogą skorzystać z bogatej oferty rajstop marki Gatta.
„Czerń dominuje w tym sezonie. To bardzo klasyczny, ale także mocny i kobiecy kolor. Pojawił się u największych projektantów w nieco mrocznym, gotyckim wydaniu. Gatta w swoich kolekcjach proponuje czerń w całkowicie różnych odsłonach” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

W kolekcji Gatta Collant i Gatta Galeria Fantasia czerń pojawia się sama lub ozdobiona delikatnymi, ażurowymi bądź kwiatowymi motywami. Można wybrać także modele z bardzo modnymi w tym sezonie, ostrymi geometrycznymi wzorami. W Galerii Fantasii dostępne są również rajstopy idealne na okres zbliżającego się karnawału: przeszyte srebrną nitką i ozdobione mieniącymi się drobinkami.

Czerń powróciła i z pewnością zagości w modzie na dłużej. Wariacji na jej temat jest wiele. Żeby przekonać się ile ten kolor oferuje możliwości, warto zapoznać się z jesienno-zimowymi kolekcjami Gatty.

[nggallery id=2255]

 

2011-12-27T09:48:32+01:0027 grudnia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: