Kobiece kowbojki

W tym sezonie wzrok zwrócimy w stronę zachodu. Inspiracja tą dziką krainą znalazła bowiem swoje odbicie w bardzo kobiecych kowbojkach. Modele delikatnie zdobione metalicznymi aplikacjami, frędzlami oraz haftami znajdziemy w jesiennej kolekcji firmy Deichmann.

Wbrew pozorom kowbojski strój może być nie tylko wygodny, ale i bardzo kobiecy. Projektanci firmy Deichmann stworzyli miejskie wydania kultowych butów każdej „cowgirl”. Charakterystycznie ścięte obcasy i lekko wydłużony profil kowbojek wzbogacono o największe hity jesiennego sezonu, czyli nity, hafy oraz frędzle.

W kolekcji firmy Deichmann znajdziemy modele łączące w sobie dzikość prerii oraz miejski szyk. Długie bordowe kozaki ozdobione frędzlami dodadzą charakteru najprostszej stylizacji. Natomiast czarne klasyczne kowbojki z delikatnymi nitami to idealna propozycja zarówno do codziennego, jak i wieczornego, odważniejszego ubioru.

DEI_1_110_522 DEI_1_116_510 DEI_1_116_554

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jedno przemyślenie nt. „Kobiece kowbojki

  1. Z zaprezentowanych niestety żadne nie przypadły mi do gustu. Może to kwestia zamszu, który nie nadaje się na jesień. Ja zastanawiam się nad tymi luxusowi.pl/sklep/baldinini-ewa/baldinini-108005p22zshapo0000/ od Baldinini. Dobra włoska marka i też wspomniany styl kowbojki, jednak subtelnie. Co myślicie?

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)