zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Klubowe kolekcje Sunrise Fashion Festival już w sprzedaży

Klubowe kolekcje Sunrise Fashion Festival już w sprzedaży

Wyjątkowe kolekcje klubowe zaprojektowane specjalnie na pierwszą edycję Sunrise Fashion Festival już w sprzedaży.

Najlepsi polscy projektanci zaprezentowali najciekawsze modowe i klubowe inspiracje na lata 2012/2013. Szczególnym uznaniem cieszyły się wyjątkowe kolekcje klubowe zaprojektowane przez najlepszych projektantów: Łukasza Jemioła oraz duetu Paprocki&Brzozowski.

Projektanci o swojej kolekcji:

Łukasz Jemioł: „Przy projektowaniu tej mini kolekcji inspirowałem się klubami, w których bywam i tak chciałbym widzieć ubrane kobiety. Pokazałem pigułkę kilku sylwetek, każda z nich jest inna, każda jest do innego klubu. Dwie były bardzie casualowe, bo tak kobiety też się ubierają do klubów. Trzy są bardziej eleganckie, ale chciałem to przełamać na tyle, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie“.
Kolekcje dostępne na Allegro

Paprocki&Brzozowski„Nasza kolekcja klubowa to błyszczące i połyskujące materiały. Chcielibyśmy żeby kobieta w klubie błyszczała i nie była przebrana. Kamienie i błyszczące cekiny nas uwiodły najbardziej. Inspiracji szukaliśmy wszędzie, głównie w muzyce, i tym razem przeważyła muzyka klubowa i ten wieczorowy klimat i to, że w wieczornym świetle wszystkie tkaniny naprawdę ożywają. Takiego efektu nie ma w świetle dziennym“.
Kolekcje dostępne na Allegro

[portfolio_slideshow slideheight=800 exclude=”]
2018-03-14T09:12:08+01:0012 września 2012|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: