zegarmistrzlodz.com.pl

Klub Kobiet Przedsiębiorczych o budowanie wizerunku w biznesie

Strona główna » Blog » Klub Kobiet Przedsiębiorczych o budowanie wizerunku w biznesie

Klub Kobiet Przedsiębiorczych o budowanie wizerunku w biznesie

Najbliższe spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych (27.11, godz. 18.00, Piano Bar) będzie poświęcone tematowi budowania wizerunku w biznesie. Poprowadzą je dwie specjalistki, które o wizerunku kobiety przedsiębiorczej opowiedzą z dwóch, różnych punktów widzenia. Aneta Wabińska – stylistka, wizażystka i psycholożka, poruszy temat samooceny oraz rozwoju osobistego w kontekście budowania biznesowego wizerunk. Marta Siembab – trenerka zapachowa i jedyna w Polsce senselierka przybliży tajniki zapachowego dress codu i opowie, jak odpowiednio dobierać zapachy, by świadomie budować własny wizerunek.

Piękno wyrazem wewnętrznej harmonii

Jednym z podstawowych elementów budowania wizerunku eleganckiej, atrakcyjnej kobiety jest wewnętrzne przekonanie, że taka właśnie jest. To mieszanka pewności siebie, swobody, naturalności i pozytywnej energii przekłada się na pozytywne, otwarte relacje z otoczeniem. Kobieta, która wie, jak połączyć atuty charakteru z wyglądem zewnętrznym, odnosi sukcesy w pracy oraz w życiu osobistym.

Aneta Wabińska – stylistka, wizażystka, psycholożka. Prowadzi indywidualne sesje kreacji wizerunku, stylizacji ubioru, wizażu dla kobiet i mężczyzn. Profesjonalnie pomaga dobrać garderobę, właściwe kolory, makijaż i fryzurę, tworząc spójny wizerunek. Przy współudziale specjalistów prowadzi szkolenia i warsztaty dla firm, dotyczące budowania wizerunku i psychologii wizerunku oraz doskonalące kompetencje zawodowe. Prowadzi także specjalne warsztaty dla kobiet, wspierające rozwój osobisty poprzez nabywanie umiejętności kreowania własnego wizerunku. Jej specjalnością są metamorfozy wyglądu i zakupy z klientem, na których można skompletować garderobę i dodatki na każdy sezon. Współpracuje z TV Biznes i TVN.

Studio Kreacji Wizerunku i Pomocy Psychologicznej / wabinska.com.pl

zapachowy dress code

Świadomie kreowany wizerunek powinien być dopełniony właściwie dobranym zapachem. Podczas spotkania uczestniczki dowiedzą się, jak dobierać zapachy do stroju i okazji. Poznają zasady tworzenia garderoby zapachowej. Dowiedzą się, jak świadomie kreować swój profesjonalny image i w jaki sposób zapachy wpływają na postrzeganie ich osoby. Zapach jest równie istotnym elementem wizerunku profesjonalistki, jak strój. To komunikat, który buduje nasz zawodowy image i podkreśla naszą indywidualność.

Marta Siembab – jedyna w Polsce senselierka, profesjonalna trenerka zapachowa, autorka pierwszych niezależnych warsztatów zapachowych, założycielka pracowni Senselier. Ekspertka festiwali modowych i konferencji poświęconych designowi (OFF Fashion, Niewidzialny Dizajn), aktywna uczestniczka projektów artystycznych (Wielkopolska Rewolucje), prelegentka prestiżowego wydarzenia medialnego TEDx Conference. Ceniony szkoleniowiec perfumerii i koncernów kosmetycznych (Dior, Coty, Estee Lauder, Sisley, L’Oreal), wykładowczyni Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ekspertka prasy kobiecej i publicystycznej, niezależna konsultantka w dziedzinie zapachu. Twórczyni nowatorskiego programu włączenia zapachu do terapii dzieci autystycznych i niepełnosprawnych.

Senselier Marta Siembab / www.senselier.pl

MIJESCE SPOTKANIA: Piano Bar Restaurant & Café

Piano Bar to połączenie wytwornego smaku potraw kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej oraz niebanalnej estetyki wnętrz, które przyciągają wielu Gości. W tak stworzonej przestrzeni odbywają się bankiety, koktajle towarzyskie, lunche biznesowe, kolacje i rodzinne uroczystości,

Szef Kuchni Restauracji Piano Bar Roop Lal Balu urodził się w Indiach.

Zdobywał doświadczenie pracując w restauracjach za granicą. Sztuka kulinarna fascynowała go od zawsze. Podróżowanie, doświadczanie różnych odmian kuchni ukształtowało jego spojrzenie na gotowanie i wpłynęło na decyzję o wyborze kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej.

www.pianobar.poznan.pl

PARTNERZY SPOTKANIA

Studio Kreacji Wizerunku i Pomocy Psychologicznej / wabinska.com.pl

Senselier Marta Siembab / www.senselier.pl

Piano Bar Restaurant & Café / www.pianobar.poznan.pl

2018-03-14T07:53:55+01:009 listopada 2013|Biznes, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: