zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Klimat Pitti Uomo w Polsce

Klimat Pitti Uomo w Polsce

Niedawno zakończyły się odbywające się dwa razy w roku targi mody męskiej Pitti Uomo 2013. Setki fanów mody, kupców, redaktorów magazynów dla mężczyzn, stylistów i fotografów spotkało się we Florencji na 83. edycji tej zacnej imprezy. Pitti Uomo to najnowsze światowe trendy, tendencje na najbliższe sezony i dobra okazja do spotkania pasjonatów mody męskiej oraz wielbicieli europejskiego krawiectwa na najwyższym poziomie. Jedną z niewielu polskich firm jakie regularnie odwiedzają Pitti Uomo jest Cafardini – ekskluzywna polska marka szyjąca garnitury na miarę.

Regularnie przyjeżdżamy do Florencji w poszukiwaniu inspiracji na kolejny sezon – mówi Marta Stefańczyk-Ciąpała, Dyrektor Kreatywna Cafardini. – Cała branża modowa dwa razy do roku z niecierpliwością wyczekuje kolejnych edycji Pitti Uomo, ponieważ to właśnie tam uznani producenci i projektanci prezentują nowe kolekcje męskich ubrań oraz akcesoriów – mamy więc do czynienia z wysokiej klasy designem, który potrafi zainspirować naprawdę na długo – dodaje.

Florenckie targi są wyjątkowe również z innego powodu – uczestnikami wydarzenia są mężczyźni ceniący doskonałej jakości tkaniny oraz idealny krój, jednak których podejście do mody można określić nonszalancką elegancją.

Często są to panowie z wyjątkowym wyczuciem koloru oraz nieszablonowym podejściem do zestawiania wzorów, faktur czy dodatków – mówi Marta Stefańczyk-Ciąpała. – Obserwacja pasjonatów mody, którzy z prostych elementów z łatwością potrafią stworzyć niezwykle wysublimowane stylizacje, jest sama w sobie wielką przyjemnością. Nie ukrywam, że chcemy promować podobne wzorce wśród Klientów Cafardini oraz – na tyle na ile to możliwe – przenieść choć trochę tego barwnego, ale wciąż niezwykle eleganckiego klimatu do polskiej rzeczywistości – podsumowuje.

Cafardini moda męska

2018-03-14T08:31:47+01:002 lutego 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: