Strona główna » Blog » Klan Szyderców już 26 marca w CROPP!

Klan Szyderców już 26 marca w CROPP!

Są zabawni niczym Public Enemy, sprytni jak David Hasselhoff i bardziej cool od LL COOL J’a. Nazywają się 123Klan, są ikoną street artu a ich grafiki wskoczyły właśnie na damskie i męskie T-shirty w specjalnej kolekcji marki CROPP.

Podobno jeśli nie znasz 123Klanu to albo jesteś Tomem Cruisem, albo wierzysz w marketing, albo po prostu pochodzisz z innej galaktyki. Członkowie tej francuskiej grupy street artowej zaczynali od tradycyjnego graffiti by z czasem przenieść je na grunt legalny, a nawet komercyjny i zająć się również designem i sztuką użytkową, mocno inspirowaną street artem. Dziś pracują z takimi markami jak Adidas, Nike czy Coca-Cola a do sklepów marki CROPP właśnie wkroczyła specjalna kolekcja zdobiona ich pracami.

Grupa wypracowała sobie bardzo charakterystyczny styl, na który składają się komiksowe postaci, superbohaterowie, przewrotne hasła i specyficzny, nieco szyderczy humor. Wszystko to, co w stylu 123Klanu najlepsze znalazło się na CROPPowych T-shirtach i tank topach w damskiej i męskiej wersji. Jednokolorowe koszulki zdobią znane z działalności grupy postaci i teksty, często odwołujące się wprost do graficiarskiej i hip-hopowej kultury. Niekiedy trochę bezczelne a nawet aroganckie, na pewno są bezkompromisowe i nie zmienia tego nawet pozornie słodka estetyka nadruków na koszulkach dla dziewczyn.

Kolekcja CROPPa spodoba się tym, do których trafiają też prace 123Klanu – młodym ludziom, którzy lubią patrzeć na rzeczywistość z lekkim przymrużeniem oka a siebie nie traktują przesadnie poważnie. I tym, którzy mogą podpisać się pod naczelnym hasłem 123Klanu: Nie żyj marzeniami, wymarz sobie życie!

[nggallery id=2700]
2018-03-14T09:45:06+00:0024 kwietnia 2012|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: