zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Klan byłych grubasek

Klan byłych grubasek

Każdy z nas zna kogoś zaniedbanego, ze źle dobraną fryzurą, fatalnym makijażem, ukrywającego się pod workowatymi, bezkształtnymi ubraniami. Na szczęście są sposoby, by odkryć urodę i pozwolić jej zalśnić pełnym blaskiem. Bohaterki programu „Klan byłych grubasek” zmagają się ze zbędnymi kilogramami i walczą o szczęście!

Reality show, który śledzi emocjonalne i fizyczne zmagania pięciu otyłych przyjaciółek w ich walce z nadwagą. Kobiety te tworzą swoistą drużynę. Mają już dosyć bycia bandą grubasek!

Z pomocą profesjonalnego trenera fitness Jessiego Pavelki w ciągu trzech miesięcy każda z nich zmieni swoje nawyki żywieniowe i podejmie aktywność fizyczną, a także skonfrontuje się z problemami, które sprawiły, że zaczęła tyć. Wyniki badań pokazują, że dziewczyny, które mają otyłe przyjaciółki, częściej cierpią na nadwagę. Klan byłych grubasek wykorzystuje siłę przyjaźni do tego, by stworzyć nowy wzorzec. W ciągu kilku miesięcy uczestniczki musiały skonfrontować się z trudną prawdą – ich styl życia i wzajemna przyjaźń sprawiły, że znacznie przybrały na wadze.

Każda z uczestniczek programu ma inny powód, by schudnąć, ale wszystkie postawiły sobie jeden i ten sam cel: zrzucić zbędne kilogramy raz na zawsze i zacząć wspólnie prowadzić zdrowy tryb życia. Kamera śledzi, w jaki sposób członkinie tej zgranej grupy zmagają się z codziennymi pokusami, walczą o to, by nie wypaść z rytmu podczas tego najcięższego treningu w ich życiu – i wzajemnie się wspierają.

Bo kto ci pomoże, jak nie przyjaciółka?

„Klan byłych grubasek” we wtorki i środy o 11.00 i 17.00 na Club TV.

[portfolio_slideshow width=634 exclude=’31580′]
2018-03-14T09:16:07+01:005 września 2012|Świat Kobiet, Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: