Klan byłych grubasek

Każdy z nas zna kogoś zaniedbanego, ze źle dobraną fryzurą, fatalnym makijażem, ukrywającego się pod workowatymi, bezkształtnymi ubraniami. Na szczęście są sposoby, by odkryć urodę i pozwolić jej zalśnić pełnym blaskiem. Bohaterki programu „Klan byłych grubasek” zmagają się ze zbędnymi kilogramami i walczą o szczęście!

Reality show, który śledzi emocjonalne i fizyczne zmagania pięciu otyłych przyjaciółek w ich walce z nadwagą. Kobiety te tworzą swoistą drużynę. Mają już dosyć bycia bandą grubasek!

Z pomocą profesjonalnego trenera fitness Jessiego Pavelki w ciągu trzech miesięcy każda z nich zmieni swoje nawyki żywieniowe i podejmie aktywność fizyczną, a także skonfrontuje się z problemami, które sprawiły, że zaczęła tyć. Wyniki badań pokazują, że dziewczyny, które mają otyłe przyjaciółki, częściej cierpią na nadwagę. Klan byłych grubasek wykorzystuje siłę przyjaźni do tego, by stworzyć nowy wzorzec. W ciągu kilku miesięcy uczestniczki musiały skonfrontować się z trudną prawdą – ich styl życia i wzajemna przyjaźń sprawiły, że znacznie przybrały na wadze.

Każda z uczestniczek programu ma inny powód, by schudnąć, ale wszystkie postawiły sobie jeden i ten sam cel: zrzucić zbędne kilogramy raz na zawsze i zacząć wspólnie prowadzić zdrowy tryb życia. Kamera śledzi, w jaki sposób członkinie tej zgranej grupy zmagają się z codziennymi pokusami, walczą o to, by nie wypaść z rytmu podczas tego najcięższego treningu w ich życiu – i wzajemnie się wspierają.

Bo kto ci pomoże, jak nie przyjaciółka?

„Klan byłych grubasek” we wtorki i środy o 11.00 i 17.00 na Club TV.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][portfolio_slideshow width=634 exclude=’31580′]
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również