Wydawnictwo Zwierciadło na 9 Warszawskich Targach Książki

WYDAWNICTWO ZWIERCIADŁO

Zaprasza na

9 Warszawskie Targi Książki

 17-20 maja

PGE Narodowy 

Al. Poniatowskiego 1 

Od 17 do 20 maja odbywać się będą Warszawskie Targi Książki. Podczas Targów odwiedzający będą mieli szansę zapoznać się z ofertą polskich wydawnictw a także wziąć udział w licznych spotkaniach z autorami. Oprócz tego odbędą się warsztaty dla dorosłych i dzieci oraz panele dyskusyjne.

 

           Wydawnictwo Zwierciadło zaplanowało na tę okazję spotkania z autorami takimi jak:

Karolina i Maciej Szaciłło, Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Alina Gutek, Wojciech Eichelberger, Katarzyna Miller i Bartek Jędrzejak.

Wydawnictwo Zwierciadło będzie w tym roku gościć na stanowisku Ateneum nr 104/D18 a

także na stanowisku Nexto nr 44/BK. Znajdą się na nich książki, m.in. takie jak: Zdrowa tarczyca autorstwa Karoliny i Macieja Szaciłłów. Książka zawiera kompleksowe, odpowiednio zbilansowane jesienno-zimowe oraz wiosenno-letnie menu dla osób z niedoczynnością tarczycy oraz chorobą Hashimoto. Książka została przygotowana przy wsparciu specjalistów – dietetyczki i konsultanta ajurwedyjskiego.

           Superkoktajle, najnowsza książka Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr, autorki bestsellerowej serii Koktajle, zawiera 70 przepisów na koktajle, wzbogacone o superfoods, czyli produkty o największej zawartości cennych składników odżywczych, witamin i minerałów. Kolejną nowością autorki, przygotowaną we współpracy z Moniką Mrozowską jest Uczta dla maluszka, w której znajduje się wszystko, co każdy rodzic powinien wiedzieć o żywieniu dziecka i przygotowywaniu odpowiednio zbilansowanych i smacznych posiłków dla najmłodszych – od chwili wprowadzenia pierwszych pokarmów do 5. roku życia.

Niezwykle interesującą pozycją wśród książek wydawnictwa jest Patchworkowe Rodziny Wojciecha Eichelbergera i Aliny Gutek, w której autorzy rozprawiają się z najczęściej występującymi problemami, z którymi zmagają się członkowie rodzin patchworkowych, których struktura bywa bardzo złożona. Poruszają takie kwestie jak skuteczna komunikacja, budowanie relacji z byłymi partnerami i ich nowymi rodzinami, jak organizować codzienność, żeby dzielić energię równo między wszystkich.

           Najnowsza książka Katarzyny Miller, znanej i cenionej psycholożki, Życie jest fajne została napisana we współpracy z Małgorzatą Szcześniak. Jest to ciepły, zabawny poradnik, który zawiera odpowiedzi na wiele nurtujących kobiety pytań. Podsuwa ona także rozwiązania wielu codziennych problemów. Udowadnia, że życie współczesnej kobiety jest niezwykle długie i pomieści wszystko: miłość, romans, pracę i dziecko, ale także chorobę, pustkę, błędy czy traumatyczne przeżycia, z których zawsze możemy wyciągnąć wnioski na przyszłość.

           Męska sprawa Bartka Jędrzejaka to książka dla tych mniej lub bardziej zarośniętych, dla niezdecydowanych i niepewnych w kwestii wyboru optymalnego dla siebie zarostu. To również poradnik dla tych, którzy chcieliby sami, bez pomocy specjalisty poradzić sobie w domu. Książka odkłamuje pewne mity o brodzie, a także przybliża pracę barbera i wyjaśnia w czym może pomóc lub doradzić – opisane są tutaj wszystkie etapy pielęgnacji brody w salonie.

 

 PLAN WYDARZEŃ

Wydawnictwo Zwierciadło zaprasza na spotkania z autorami w sobotę i niedzielę, w godzinach:

Sobota 19 maja
11:20 Karolina i Maciej Szaciłło – Stoisko Ateneum 104/D18 
14:00 Katarzyna Błażejewska-Stuhr – Stoisko Ateneum 104/D18 
15:00 Panel dyskusyjny „Książka jest kobietą” z udziałem Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr i Aliny Gutek – Sala Amsterdam
https://www.facebook.com/events/373918989782729/

Niedziela 20 maja 
11:20 Wojciech Eichelberger i Alina Gutek – Stoisko Ateneum 104/D18 
13:45 Katarzyna Miller – Stoisko Ateneum 104/D18 
15:00 Katarzyna Miller – Stoisko Nexto 44/BK
https://www.facebook.com/events/830306727163536/
15:00 Bartek Jędrzejak – Stoisko Ateneum 104/D18 

 

TARGI KSIĄŻKI| 17-20.05.2018 | STOISKO Ateneum 104/D18 i Stoisko Nexto 44/BK

PGE NARODOWY, UL. PONIATOWSKIEGO 1