Spotkanie autorskie wokół „Numerologii wróżebnej” już dzisiaj!

Symbolika liczb! Nowa książka Wróżbity Macieja

 

Czy numerologia zajmuje się tylko liczbami wynikającymi z daty urodzenia? Wróżbita Maciej Skrzątek w książce „Numerologia wróżebna” (Wydawnictwo Buchmann), pokazuje jak szeroka jest to dziedzina, pomaga określić portret numerologiczny i wyjaśnia symbolikę liczb. To, że przychodzimy na świat z konkretną datą urodzenia nie jest przypadkiem! Co mówią o nas liczby ukryte w dacie urodzenia Wróżbita Maciej zdradzi na spotkaniu autorskim w salonie Empik Arkadia 27 marca.

 

„Numerologia wróżebna” wyjaśnia symbolikę liczb, przedstawia znaczenie i wpływ daty urodzenia na życie każdego z nas. Wróżbita Maciej Skrzątek przekonuje, że często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wielki wpływ na naszą codzienność mają liczby. Uświadamia czytelnikom co powinno się zaakceptować w życiu, bo jest dane od losu, a na co mogą mieć wpływ liczby i co mogą zmienić. Umiejętność odczytywania daty urodzenia pozwala lepiej poznawać świat. Książka jest przeznaczona dla tych, którzy chcą świadomie kierować swoim losem i opanować numerologię.

Maciej Skrzątek najsłynniejszy wróżbita w kraju. Od lat pracuje w kanałach ezotyrycznych, wróżąc widzom. Jest autorem książki „Życie zapisane w kartach. Tarot według wróżbity Macieja”.

 

27 marca, godz. 18:00

Empik Arkadia

al. Jana Pawła II 82