Sposób na słaby angielski? Diagnoza Szkutnika

with Brak komentarzy

Wiele lat nauki angielskiego i marny skutek? Jestem niezdolny? Może leniwy?

Nie! Leon Leszek Szkutnik, jeden z najlepszych specjalistów w nauczaniu angielskiego (niemal milion sprzedanych podręczników!) podaje trzy podstawowe przyczyny nieefektowności nauczania języków – nie tak się uczymy, nie od tego, od kogo powinniśmy i na dodatek – w nieodpowiedni sposób.

http://www.nowy-swiat.pl/netmailer/l/8985/84/3/

Co jest miernikiem dobrego opanowania języka? Przecież nie zamówienie kawy w restauracji czy zapytanie na dworcu o drogę. Obcy język zna dobrze ten, kto czyta książki w oryginale, ogląda filmy i telewizję bez lektora, a z obcokrajowcami jest w stanie porozmawiać na dowolny interesujący go temat.

Diagnoza Szkutnika” pokazuje, dlaczego bardzo dużo wysiłku włożonego w naukę języka, potrafi przynieść niezbyt imponujące efekty. Ale jest też dobra wiadomość – są sposoby na szybką, efektywną i przede wszystkim przyjemną naukę. Szkutnik, autor wielu podręczników wydawanych w Polsce i na Zachodzie, nauczyciel wielu roczników studentów, wie dobrze – jak uczyć.

„Mój językowy guru”, „Jego podręczniki zachęciły mnie do nauki angielskiego”, „Najlepsza książka do nauki języka angielskiego”, „Wszystkie jego podręczniki są przyjazne dla uczniów w odróżnieniu od obowiązujących obecnie w szkołach podręczników przyjaznych dla nauczycieli” – takie opinie krążą w internecie o nim i o jego książkach.

Oto „diagnoza Szkutnika”:

http://www.nowy-swiat.pl/netmailer/l/8985/84/3/

szkutnik