„Slow sex. Uwolnij miłość” – premiera pierwszej polskiej książki o slow seksie

with Brak komentarzy

Dzisiaj, 28 stycznia nakładem Wydawnictwa AGORA ukaała się książka Marty Niedźwieckiej i Hanny Rydlewskiej Slow sex Uwolnij miłość

Jak kochać się tak długo i intensywnie jak chcesz? Jak rozwiązać odwieczne seksualne problemy bez pigułek i stresu? Jak zmienić seksualną gimnastykę w erotyczną przygodę? Jak obudzić namiętność w długoletnim związku? Jak w czasach bez seksualnych tabu nie zachorować na seksualny przesyt połączony z brakiem satysfakcji?

Czas, ciało, świadomość, uważność i rytuały – to pięć filarów, na których opiera się slow seks. Pierwsza polska publikacja, która go dotyczy, to wywiad dziennikarki Hanny Rydlewskiej z Martą Niedźwiecką, certyfikowaną sex coach pracującą z seksualnością i relacjami intymnymi. W pikantnej, momentami bardzo zabawnej rozmowie przeplatanej przepisami na erotyczne ćwiczenia Marta Niedźwiecka przemeblowuje świadomość swoich czytelników, wyprowadza ich z sypialni, gdzie panuje rutyna i zachęca do poszukiwań satysfakcjonującego, intensywnego i radosnego seksu.

 To wyjątkowa książka o tym jak nawrócić się na seks. Nie za pomocą Tindera, ale duszy łączącej kochanków. Swobodnych, wrażliwych i spragnionych erotycznego zbawienia, nie tylko orgazmu. Bo gdzie dwóch albo troje w imię slow seksu, tam niekończąca się rozkosz i przyjemność lektury.

Manuela Gretkowska, pisarka

Tyle mitów narosło wokół ciała! Że grzeszne, brudne, ślepe w porywach… Tymczasem „ciało to ty”, to my. Dzięki niemu czujemy, cieszymy się, płaczemy. Ta książka nam je oddaje. Czytałam ją z wielką ulgą, bo dał mi w kość nieszczęsny dualizm – gorsze ciało, lepszy umysł. Pokazuje, jak się sobą cieszyć, jak się zatrzymać na chwilę i zachwycić. Jak szanować siebie i innych, przez ciało, dzięki ciału. Jak przywrócić z nim łączność, jak je rozumieć. Lektura obowiązkowa. 

Grażyna Plebanek, pisarka

 Książka Marty Niedźwieckiej i Hanny Rydlewskiej jest wspaniałym poradnikiem pozwalającym każdej zainteresowanej parze odzyskać zapał oraz nabyć nowe umiejętności w pielęgnowaniu swojej seksualności

Andrzej Depko, seksuolog
Tytuł: Slow sex. Uwolnij miłość
Autorki: Marta Niedźwiecka, Hanna Rydlewska
Patroni medialni: Kino Kobiet, cojestgrane24.pl,
Radio ZET Chilli
Premiera rynkowa: 28 stycznia 2016

Pierwsza polska książka o slow seksie

* Jak kochać się tak długo, tak często, tak intensywnie jak chcesz i potrzebujesz?
* Jak rozwiązać nasze odwieczne seksualne problemy i kompleksy bez pigułek i stresu?
* Jak zmienić seksualną gimnastykę w erotyczną przygodę?
* Dokąd uciec przed erotyczną rutyną?
* Jak obudzić namiętność w długoletnim związku?
* Jak w czasach bez seksualnych tabu nie zachorować na seksualny przesyt połączony z brakiem satysfakcji?
* Jak sprawić, żeby nasz seks miał sens?

Czas, ciało, świadomość, uważność i rytuały – to pięć filarów, na których opiera się Slow Sex .

 

slowsex

Dodaj komentarz