KARINA SĘP OGARNIJ SWÓJ DZIEŃ

Recenzja: OGARNIJ SWÓJ DZIEŃ – KARINA SĘP

Poradnik przeczytany jak najlepsza beletrystyka, w godzinkę. Hasło przewodnie „Weźcie sobie z tej książki wszystko, trochę, albo nic” oddaje idealnie moje podejście jako czytelniczki.

Przyznaję, że należę bardziej do tych zorganizowanych (jak autorka), dlatego książka dostarczyła mi mnóstwo powodów do uśmiechu na samą myśl o moich perypetiach życiowych. Nakiwałam się również głową w zrozumieniu wiele razy podczas czytania. Ale mimo tego – wzięłam trochę. Z poprzedniej książki – „Mapa marzeń”(o książce czytaj w naszym serwisie) – wielokrotnie cytowanej w tejże pozycji, zapożyczyłam pomysł na TERMOS z ciepła wodą do porannej cytrynki. Dotychczas musiałam rano podgrzewać i studzić wodę. Wtajemniczeni będą wiedzieli, o co chodzi. Natomiast dla mnie hitem „Ogarnij swój dzień” jest pomysł na wieszaki i przezroczyste pudełka. Ale już nie zdradzę co trzeba z nimi zrobić. Jak to się ma do ogarniania dnia? Bardzo efektywnie!

Liczne odniesienia do znanych książek i filozofii życiowej Dominique Loreau idealnie dopasowują się w życie współczesnej, przeciętnej, zabieganej kobiety. Książka „Ogarnij swój dzień” sprawiła, że prócz nowych informacji, ułatwiających życie nabrałam również ochoty na poznanie autorki. Ten „rysik” jej dnia codziennego, jak i świątecznego, uzmysłowił mi, że kobiety sukcesu, mają takie same rozterki, smażą takie same naleśniki i przyszywają takie same cekiny do strojów na przedstawienia swoich dzieci, co zwykłe zjadaczki chleba.

Rewelacyjny jest także pomysł na umieszczenie w książce obrazków motywacyjnych, jako dodatku do wycięcia! Można a nawet trzeba nosić ze sobą niektóre z nich. I jeszcze jednym zachęceniem do przeczytania tej książki, niech będzie zdanie, żebyście poszukały swojego własnego pierścionka z niebieskim oczkiem w życiu. Nie tylko na kolorowych obrazkach wydrukowanych w książce! Niech ten pierścionek będzie waszym malutkim celem każdego dnia.

Eliza Flaszewska

Od Wydawcy

Jak wygląda twój dzień, tydzień, rok? Jak układasz sobie sprawy codzienne i niecodzienne? Czy realizujesz cele i spełniasz swoje marzenia? Czy potrafisz wykorzystać okoliczności, pomocnych ludzi, technologię czy inne elementy świata, aby pomagały Ci w realizacji tego, co jest ci potrzebne? Czy w tym wszystkim masz czas dla siebie, aby pomyśleć, wypić w spokoju kawę, poczytać trzy strony w książce, pójść do kina albo na rower?

Jak zrobić, aby „zmieścić” w dwudziestu czterech godzinach to, co chcesz, i to, co ważne dla Ciebie? Może w środku jest odpowiedź? Sprawdź! Czasem przesunięcie jednego elementu, przestawienie otaczających przedmiotów, inspiracja, iskra, mały ruch zmieniają nasze życie. Z tego, co napisałam, weź to, co dla Ciebie najlepsze!

Karina Sęp – absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim, posiada tytuł MBA. Coach ICC i absolwentka podyplomowych studiów coachingu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Trener Akademii Skutecznego Działania Iwony Majewskiej Opiełki. Autorka książki „Mapa marzeń. Mapa celów” oraz bloga na tematy, które porusza w książkach.  Od prawie dwudziestu lat związana zawodowo z jedną z największych światowych firm zajmujących się produkcją i handlem surowcami. Mama trójki wspaniałych dzieci.

Kreatywna, aktywna, dobrze zorganizowana, zawsze chętna do nowych wyzwań i zadań. Potrafi zachęcać ludzi do zmian, wspomagać w rozwoju oraz pokazywać nowe drogi dojścia do celu, porządkowania życia i  osiągania marzeń. Łączy w swojej pracy różne narzędzia rozwojowe z wiedzą z wielu dziedzin.Swoim życiem potwierdza, że zmiany są możliwe, trzeba tylko znaleźć właściwy dla siebie sposób ich realizacji, no i bardzo chcieć.

Zapraszamy na stronę autorki:www.karinasep.com

KARINA SĘP OGARNIJ SWÓJ DZIEŃ
Wydawnictwo OFICYNKA

KARINA SĘP OGARNIJ SWÓJ DZIEŃ