Recencja: Hobbysta – Agnieszka Pruska

Jak daleko może zaprowadzić człowieka zwykłe hobby, pasja? I zwykła, jakże ludzka, a jakże niezdrowa, zazdrość?

Książkę Agnieszki Pruskiej czyta się świetnie, jednym tchem, niecierpliwie czekając na następną stronę. Wspaniałem opisy miejsc, ciekawe – i dobrze prowadzone – dialogi, a przede wszystkim znajomość zagadnień kryminalnych, to coś, co czyni książkę naprawdę bardzo atrakcyjną.

Brawa dla Autorki i czekamy na kolejne przygody komisarza Uszkiera.

Krystyna Flaszewska

Od Wydawcy:

Gdański komisarz Barnaba Uszkier wysyła rodzinę na wakacje do małej wsi położonej nad malowniczym jeziorem Krosino. Wakacyjną idyllę słomianego wdowca przerywa znalezienie zwłok niezidentyfikowanego mężczyzny na pobliskim poligonie. Niepokój policjanta wzmaga fakt, że jego synowie właśnie rozpoczęli zabawę w detektywów, prawdopodobnie znajdując ślady morderstwa. Nie zwlekając, jedzie z technikami na miejsce zdarzenia, by rozpocząć skomplikowane i wielowątkowe dochodzenie. Czy jego bliskim zagraża niebezpieczeństwo?

 Agnieszka Pruska – autorka powieści „Literat”, rozpoczynającej serię z komisarzem Barnabą Uszkierem w roli głównej. Podobnie jak jej bohater, ćwiczy aikido. Członkini Oliwskiego Klubu Kryminału, felietonistka i recenzentka serwisu Zbrodnia w Bibliotece. Czytelników zaprasza również na swoją stronę: www.agnieszkapruska.pl

Hobbysta – Agnieszka Pruska
Wydawnictwo OFICYNKA

hobbysta