Czy pragnienie miłości jest silniejsze niż strach? Zaproszenie na spotkanie z Autorką

Magdalena Majcher po raz kolejny zabiera czytelników do świata miłości, nienawiści i trudnych wyborów. Pisze o życiu pełnym przeciwności losu, ale też szczęścia i spokoju. Wszystko w rytmie czterech pór roku. O swojej kolejnej książce „Wszystkie pory uczuć. Tom 3. Wiosna” (Wydawnictwo Pascal) opowie już 15 marca podczas spotkania autorskiego w warszawskim salonie Empik Nowy Świat.

 

Magdalena Majcher w kolejnej części sagi opisuje historię Eweliny, która pragnie tylko jednego – zostać matką. Niestety, los nie daje jej takiej możliwości. Z mężem decydują się na adopcję. Jednak kiedy na ich drodze pojawia się dziewięcioletni Piotruś – szczęście przysłania obawa. Chłopiec cierpi na FAS – alkoholowy zespół płodowy. Kiedy się urodził, miał ponad promil alkoholu we krwi, a całe dzieciństwo spędził w domu dziecka. Czy teraz znajdzie dom, którego tak potrzebuje? Czy pragnienie miłości okaże się silniejsze niż strach?

 

Magdalena Majcher (ur. 1990) – pisarka, recenzentka, blogerka, copywriter i redaktorka. Jest autorką poczytnych powieści obyczajowych – „Stan niebłogosławiony”, „Matka mojej córki”, „Wszystkie pory uczuć. Jesień”. Debiutowała w maju 2016 powieścią „Jeden wieczór w Paradise”.

 

15 marca, godz. 18:00

Empik Nowy Świat

Warszawa, ul. Nowy Świat 15/17