Opowieści z angielskiego dworu. Camilla – ostatnia część trylogii o miłości silniejszej niż konwenanse!

Gorąco polecamy lekturę ostatniej części znakomitej trylogii Magdaleny Niedźwiedzkiej, która opisała jedną z najsłynniejszych historii miłosnych naszych czasów – związek księcia Karola z Dianą i z Camillą.

Opowieści z angielskiego dworu. Camilla

Trzecia część trylogii „Opowieści z angielskiego dworu” przedstawia losy księcia Karola i Camilli Parker Bowles po tragicznej śmierci księżnej Diany w 1997 roku. Akcja została doprowadzona do drugiego małżeństwa następcy tronu w roku 2005.

Oprócz dalszego życia dwojga słynnych bohaterów prezentuje galerię nieprzeciętnych i wpływowych postaci z ich otoczenia. Ukazuje historię wielkich namiętności, walkę o prawo do samostanowienia, a także starania o określenie swojej roli w świecie. Trylogia jest pierwszą próbą powieściowej fabularyzacji życia Diany, księżnej Walii, Camilli, obecnej księżnej Kornwalii, i księcia Karola. To swego rodzaju subiektywne studium ich życia.

Magdalena Niedźwiedzka, autorka zbeletryzowanych biografii „Królewska heretyczka” i „Maria Skłodowska-Curie” oraz cyklu „Opowieści z angielskiego dworu”. Łączy pracę na uczelni technicznej z pisaniem powieści. W wolnych chwilach maluje obrazy olejne.

Magdalena Niedźwiedzka
Opowieści z angielskiego dworu. Camilla
Kategoria: Literatura polska
Format: 147 mm x 208 mm
Liczba stron: 504
Oprawa półtwarda
W sprzedaży od: 14-06-2018
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka