Magdalena Witkiewicz zaprasza

Magdalena Witkiewicz zaprasza do świętowania 10-lecia twórczości

Jedna z ulubionych pisarek Polek właśnie celebruje dziesięciolecie pracy twórczej. Z tej okazji wszyscy fani Magdaleny Witkiewicz mogą wziąć udział w niecodziennym spotkaniu wokół książki „Nie ma jak u mamy” (Wydawnictwo Filia), które poprowadzi Marzena Rogalska. Wydarzenie odbędzie się 29 września w salonie Empik Junior. W ramach świętowania jubileuszu dla miłośników pisarki przygotowano wiele atrakcji.

Magdalena Witkiewicz wzrusza i rozśmiesza. Pisze o poważnych sprawach w lekkim stylu, ale nie ucieka od powagi i emocji. Jej powieści sprawiają, że czytelnicy chcą być lepszymi ludźmi.

Podczas spotkania mistrzyni happy endów opowie o 10 latach swojej pracy i o nowej książce, w której wraca doskonale znana czytelnikom bohaterka – Milenka (zwana Milaczkiem). Na wydarzeniu gościć będą także ekspertki od macierzyństwa, diet, relacji, seksu oraz biblioterapii, z którymi będzie można porozmawiać o wszystkim, co kobietom leży na sercu, a także stylistka, która udzieli porad makijażowych.

Na panie czekać będzie również lampka prosecco i miły upominek. Zapowiada się dzień pełen atrakcji. Jednak najważniejsza z nich to z pewnością możliwość spotkania oraz rozmowy z Magdaleną Witkiewicz, zrobienie pamiątkowego zdjęcia i zdobycie autografu ulubionej autorki.

Magdalena Witkiewicz – jedna z najpopularniejszych polskich autorek literatury kobiecej. Jej książki czytają Wietnamki, Litwinki i Amerykanki. Twierdzi, że najlepsze pomysły na powieści przynoszą zawsze: życie, rodzinne historie oraz zasłyszane opowieści. Niedawno wraz z pracownikami Empiku ruszyła po ustanowienie Rekordu Polski w nieprzerwanym czytaniu na głos.

29 września, godz. 11:00-15:00

Empik Junior

Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

Magdalena Witkiewicz zaprasza