Konkurs: Własny Biznes – dlaczego TAK?

Własny biznes – dlaczego TAK?” autorstwa Krzysztofa Sadeckiego, przedsiębiorcy, szkoleniowca, publicysty, jednego z najbardziej utalentowanych ekspertów od alternatywnych rynków inwestycyjnych (współautorzy Witold Antosiewicz, Grzegorz Turniak) to kompleksowy poradnik, kompendium wiedzy oraz źródło budowania odwagi i motywacji, które jest jednocześnie odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Co bardzo istotne, napisana została w oparciu o własne doświadczenia autora, a jej pierwsze wydanie w nakładzie 10.000 egzemplarzy zostało w 70% wykupione jeszcze przed pojawieniem się książki na półkach!

W mediach często można usłyszeć zdanie „Przedsiębiorczość to narodowa cecha Polaków”. W praktyce jednak młodzi ludzie nie mając wystarczającej wiedzy, przygotowania, a przede wszystkim odwagi i motywacji, często boją się zakładać własne firmy. Dlatego też w oparciu o własne doświadczenia postanowiłem napisać lekturę, która pomoże wszystkim Czytelnikom rozwinąć skrzydła w biznesie. – mówi Krzysztof Sadecki.

Zanim jednak rozwiniecie Państwo skrzydła w biznesie w oparciu o bestsellerowy poradnik – choć książka przyda się i doświadczonym przedsiębiorcom! – poświęćcie chwilę na udzielenie odpowiedzi na

Pytanie konkursowe: Absolwentem jakiej zagranicznej uczelni jest Krzysztof Sadecki?

Nagrodami w konkursie są 3 egzemplarze książki Własny Biznes – dlaczego TAK?

wlasny-biznes-dlaczego-tak-krzysztof-sadecki

 

Tytuł: Własny Biznes – dlaczego TAK?
Autor: Krzysztof Sadecki
Współautorzy: Grzegorz Turniak, Witold Antosiewicz
Format: A5
Ilość stron: 232
Wydawnictwo: Fundacja Ekonomii Przyszłości

Odpowiedzi prosimy przesyłać w terminie do 19.01.2014 do na adres: redakcja@ksiazkajestkobieta.pl z dopiskiem w tytule: Biznes. W mailu prosimy również podać dane umożliwiające przesyłkę nagrody w przypadku wygranej!

Przydatne mogą okazać się strony:
http://www.wlasnybiznesdlaczegotak.pl
www.facebook.com/własnybiznesdlaczegotak
Polecamy również zapoznanie się z naszą recenzją.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Krzysztof Sadecki jest absolwentem Polish Open University oraz City University London.

Nagrody otrzymują: Krzysztof – Warszawa, Monika – Krzeszowice oraz Karolina Szczawno- Zdrój.

Gratulujemy i życzymy owocnej lektury!