„Jedno z nas kłamie” – jedno pomieszczenie, piątka uczniów i morderstwo – kto jest winny?

Przed nami premiera najnowszego thrillera Karen M.McManus „Jedno z nas kłamie”. Ta trzymająca w napięciu książka ukaże się już 13 marca nakładem Prószyński i S-ka. Przejmująca i poruszająca nieprzyjemne wspomnienia …. Świat nastolatków potrafi być okrutny! Książa jeszcze przed premiera trafiła na listę bestsellerów New York Times’a, a prawa filmowe zostały od razy sprzedane. W ciągu tygodnia prawa do książki nabyło 12 wydawców na całym świecie, a sprzedaż cały czas trwa!

Wszyscy mają jakieś sekrety, prawda? Pytanie tylko, do czego są gotowi się posunąć, żeby nie wyszły na jaw.

Czytajcie uważnie, a może uda wam się rozwikłać tę zagadkę. W poniedziałkowe popołudnie pięcioro uczniów liceum Bayview zostaje zatrzymanych za karę po lekcjach.

Bronwyn, kujonka, przygotowuje się do studiów na Uniwersytecie Yale i nigdy nie łamie zasad.
Addy, ślicznotka, to idealna księżniczka licealnego balu.
Nate, diler, znajduje się pod nadzorem kuratorskim.
Cooper, sportowiec, to gwiazda szkolnej drużyny baseballu.
Simon, outsider, twórca słynnej aplikacji rozpowszechniającej plotki o uczniach.

Tyle że Simon nie wyjdzie z tego żywy. A policja uzna, że jego śmierć nie była przypadkowa, bo następnego dnia planował opublikować pikantne informacje na temat czwórki osób, które odbywały z nim karę. Podejrzenie o morderstwo pada na Bronwyn, Addy, Coopera i Nate’a. Czy naprawdę zabili Simona, czy może zostali w to wrobieni przez mordercę, który wciąż znajduje się na wolności?

Karen M. McManus studiowała anglistykę w Kolegium Świętego Krzyża, gdzie zdobyła tytuł licencjata w dziedzinie nauk humanistycznych, oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Północno-Wschodnim, które ukończyła z tytułem magistra. Mieszka w Cambridge, w stanie Massachusetts. Gdy nie pracuje ani nie pisze, uwielbia podróżować ze swoim synem.

Karen M. McManus
Jedno z nas kłamie
Kategoria: Horror, sensacja, kryminał
Tytuł oryginału: One of Us Is Lying
Tłumaczenie: Ewa Kleszcz
Cena detaliczna: 38,00 zł
ISBN: 978-83-8123-200-5
Format: 130 mm x 200 mm
Liczba stron: 416
Oprawa miękka
W sprzedaży od: 13-03-2018
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka