Instrukcja obsługi kobiety okładak
Konkursy

Konkurs: Instrukcja obsługi kobiety do wygrania!

Instrukcja obsługi kobiety do wygrania! Taka informacja i taka gratka zelektryzuje chyba nie tylko Panów! A tak, możecie takie „instrukcje” wygrać w naszym najnowszym konkursie! Przyda się? Bo czy wiecie, jak zrozumieć kobietę? Czy to jest w ogóle możliwe? Nie tylko mężczyzna zadaje sobie to pytanie. Często sama kobieta ma wątpliwości, czy wie czego w danej chwili chce.

 

Spokojnie, to wcale nie jest takie skomplikowane na jakie się wydaje. Po prostu potrzeba instrukcji! Katarzyna Miller i Suzan Giżyńska odważnie podjęły się pracy nad bardziej skomplikowaną połową ludzkości – KOBIETĄ. Efektem pracy autorek, jest książka Instrukcja Obsługi Kobiety.

 

Co to znaczy być kobietą? Czym jest kobiecość? Czym kobieta różni się od mężczyzny? Z czym się rodzi, a co jest jej społecznie wpojone? Jaki to ma wpływ na jej dorosłe życie? Wreszcie, jakie kobieta ma potrzeby i czy ma prawo do ich egzekwowania?

 

Rozmowy o kobiecości można prowadzić w nieskończoność, są fascynujące i zawsze niosą za sobą nowe odkrycia. Kobieca natura jest wielopoziomowa i posiada niezliczone oblicza. To czyni ją piękną i ciekawą. Jak jednak radzić sobie z codziennymi trudnymi sytuacjami? Jak przerwać koło powracających problemów lub rozpracować schemat postępowania, który utrudnia kobietom czerpanie szczęścia z tego co mają? Dlaczego obrażanie się i ciche dni z jednej strony tak bardzo ją męczą, ale mimo to nie potrafi inaczej reagować na zranienie? Dlaczego nawet, gdy pozornie ma wszystko, nie potrafi się tym cieszyć? Jestem gruba, brzydka, nikt mnie nie pokocha – nigdy nie powiedziałaby tak do swojej przyjaciółki, dlaczego jest tak okrutna wobec siebie? Dlaczego kupuje karnet na siłownię, nie korzysta z niego, później ma wyrzuty sumienia z tego powodu? Czy należy przepraszać własne dziecko? Czasem mam naprawdę dość moich dzieci i chciałabym uciec – czy jestem złą matką?

 

Chciałabyś, żeby Twój facet zaczął dostrzegać przyjemność i radość w czynieniu Ciebie szczęśliwą? Po pierwsze naucz się czytać co NAPRAWDĘ stoi za Twoimi emocjami – dowiesz się, o co naprawdę ci chodzi. Po drugie zrozum, że wszystkie emocje są w porządku i masz do nich prawo. Po trzecie – pokaż mu tę książkę.

 

Katarzyna Miller i Suzan Giżyńska w swojej Instrukcji obsługi kobiety odpowiadają na przeróżne pytania kobiet, dotyczące przeróżnych sfer i zagwozdek życiowych. Tak jak złożone są kobiety, tak samo różnorodne zagadnienia pojawiają się w książce. Ponadto, przy każdym rozdziale znajduje się strona z afirmacjami. Uwaga! Nie ma ograniczeń wiekowych.

Zobacz również: wszystko o książce w naszym serwisie.

Książka dostępna na www.ksiegarnia.zwierciadlo.pl

 

 

KONKURS

nagrody: 3 egz. książki Instrukcja Obsługi Kobiety ufundowane przez Wydawnictwo Zwierciadło

Instrukcja obsługi kobiety okładak

Pytanie konkursowe: Jaki tytuł nosiła poprzednia „instrukcjaKatarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie Instrukcja w terminie do 31. marca 2018 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Nagrody otrzymają Autorki/Autorzy – 25, 55, 105 prawidłowej odpowiedzi w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Instrukcja obsługi faceta

Nagrody otrzymują: Bianka Warszawa, Zofia Jasło, Agnieszka Konstantynów Łódzki.

Gratulujemy i życzymy miłej lektury!

Polecamy również: