Drogi do wolności

Trzy siostry. Gwałtowne namiętności. Wspólna nadzieja. Drugi tom serii „Drogi do wolności”

Już 5 września – będzie miał swoją premierę drugi tom serii Drogi do wolności autorstwa Stanisława Krzemińskiego. Książka nosi tytuł „Jesienny poniedziałek” i opowiada o dalszych losach rodziny Biernackich. Z kolei w najbliższą niedzielę, 9 września, rusza regularna emisja serialu Drogi wolności, w którym również można śledzić losy bohaterów. 

TRZY SIOSTRY. GWAŁTOWNE NAMIĘTNOŚCI. WSPÓLNA NADZIEJA – DROGI DO WOLNOŚCI!

Jesień 1918 roku. Siostry Biernackie w cieniu wielkiej polityki i polskich starań o odzyskanie niepodległości toczą własne bitwy o niezależność. Sekretny romans Lali nabiera rumieńców z każdym kolejnym listem  z Wiednia.  Marynia, czekając na weselne dzwony, rzuca się w wir redakcyjnej pracy. Alina uczy się fachu od znakomitego dziennikarza  Katznera i odkrywa, że jest kobietą godną pożądania.  Dziewczęta planują przyszłość, którą może zmienić  kilka listopadowych dni.

W cyklu Drogi do wolności historia odzyskiwania przez Polskę  niepodległości przenika się z opowieścią o wzlotach i upadkach, sukcesach i rozczarowaniach, radościach i dramatach kilku pokoleń kobiet.  Losy bohaterów śledzić można także w serialu TVP Drogi wolności .

Stanisław Krzemiński – siedemdziesięcioletni debiutant, współautor sukcesu seriali Plebania i Londyńczycy. Impulsem do stworzenia historii rodziny Biernackich było dla niego odnalezienie zapisków, które przez ćwierć wieku prowadziła jego matka.

Stanisław Krzemiński Drogi do wolności. Jesienny poniedziałek
Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
Pierwsze wydanie: 2018-09-03
Liczba stron: 400
Wydawnictwo: Znak
Format: 144×205 mm

Drogi do wolności