KING OF ZEN – CYKL IMPREZ Z DJ-EM ADAMUSEM

Strona główna » Blog » KING OF ZEN – CYKL IMPREZ Z DJ-EM ADAMUSEM

KING OF ZEN – CYKL IMPREZ Z DJ-EM ADAMUSEM

DJ Adamus – najsłynniejszy polski DJ, znany z zamiłowania do filozofii wschodu rozpoczął cykl imprez „King of Zen” w wyjątkowym Klubie Zazen hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw.

 

W imprezie Business@Zazen otwierającej cykl uczestniczyli ludzie biznesu, klienci i partnerzy hotelu, którzy cenią sobie odpoczynek z dala od zgiełku, a jednak w stolicy. W DoubleTree by Hilton Warsaw przy ul. Skalnicowej 21 mieli okazję w niezwykłej atmosferze oderwać się od obowiązków i delektować swobodną atmosferą Klubu Zazen. Wydarzenie poprowadził Jacek Kawalec, który wystąpił również z krótkim recitalem. Oprawę muzyczną przygotował DJ Adamus z towarzyszeniem wybitnego saksofonisty – JeyJey Sax. Tym samym DJ Adamus rozpoczął cykl imprez „King of Zen”. Dlaczego on? Od kilku lat producent muzyczny i najbardziej znany polski DJ zachwycony jest filozofią wschodu. Inspiracje czerpie ze swoich dalekich podróży, popijając codziennie energetyczną yerba matte. W ostatnich latach odwiedził m.in. Argentynę, Boliwię, Peru, Chile, Zanzibar, Iran, Japonię, Islandię, Kubę, Tajlandię i wiele innych. Szczególnie wspomina jednak Chiny, gdyż od tej podróży zaczął inaczej patrzeć na świat i życie w Polsce…

 

– Wyjechałem do Chin i totalnie odciąłem się od rzeczywistości, a to spowodowało, że popatrzyłem na siebie z boku. Ten wyjazd odmienił moje życie. Był punktem zwrotnym. Praca nad ciałem rozpoczęła się w głowie. Bo jak wiadomo, w zdrowym ciele zdrowy duch, a ten bardzo szybko pociągnął za sobą i ciało.przyznaje DJ Adamus.

 

Dla gości, oprócz wyjątkowej muzyki, przygotowano degustację jadalnych drinków i deserów molekularnych oraz loterię wizytówkową. Na kolejne imprezy „King of Zen” przy dźwiękach chill outowej i deep housowej muzyki serwowanej przez DJ-a Adamusa hotel DoubleTree by Hilton Warsaw zaprasza w wybrane środy miesiąca. Najbliższe „King of Zen”: 11, 18 października oraz 22 i 29 listopada. Wstęp wolny!

Zazen Entertainment Lounge

DoubleTree by Hilton Warsaw, poziom -1

ul. Skalnicowa 21, Warszawa

 

Partnerami Wydarzenia byli:

Autoryzowany Dealer Audi Krotoski- Cichy Warszawa

Brown-Forman Polska (dystrybutor marek Jack Daniels i Finlandia)

2018-02-16T06:06:37+00:00 5 października 2017|Kultura|