Strona główna » Blog » Kim Kardashian i Kanye West powitali swoje pierwsze dziecko

Kim Kardashian i Kanye West powitali swoje pierwsze dziecko

Kim Kardashian i jej ukochany Kanye West powitali swojego pierwszego potomka w sobotę 15 czerwca 2013 roku w Los Angeles! Według doniesień E! malutka wygląda dokładnie jak mama!  Kim miała urodzić w lipcu, ale poród nastąpił pięć tygodni wcześniej. 

E! News dowiedziały się, że dziewczynka to z całą pewnością Kardashianka w wersji mini. „Ma ciemne włoski,” twierdzą nasze źródła. „wygląda dokładnie jak Kim.”

To maleńkie szczęście rodziców ważące  „około dwa kilogramy” przyszło na świat w szpitalu Cedars-Sinai; tym samym, w którym siostra Kim’s Kourtney Kardashian urodziła swoje dzieci, Penelope i Masona.

Oficjalnie nic jeszcze nie wiadomo na temat imienia dziecka. Jednak źródła E! News podają, że Kim wspominała przyjaciołom i rodzinie kilka tygodni przed porodem, że imię „będzie się zaczynać na K.”  Gwiazda E! powiedziała także bliskim, że ona i Kanye rozważali nadanie dziecku drugiego imienia Donda po zmarłej mamie muzyka.

Tata Kanye był przy Kim, kiedy malutka pojawiła się na świecie. Kim urodziła w sposób naturalny. Jak donosi E! News, obie Panie, mama i córka, są szczęśliwe i czują się dobrze.

Kiedy młoda mama dowiedziała się o płci dziecka, oświadczyła w premierowym odcinku 8. sezonu Z kamerą u Kardashianów: „Któż by nie chciał dziewczynki? One są najlepsze. A ja wiem, że Kanye też zawsze marzył o córeczce”.

To pierwsze dziecko 32-letniej gwiazdy programu “Z kamerą u Kardashianów” oraz jej partnera Kanye Westa. Para dopiero kilka tygodni temu ogłosiła, że spodziewa się córki.

Kim i Kanye oficjalnie ogłosili, że są parą na Festiwalu Filmowym w 2012 roku.  Prezentując swój związek całemu światu zakochani kilka miesięcy później, 30 grudnia, potwierdzili, że oczekują swojego pierwszego wspólnego dziecka –  po tym, jak Kanye wyjawił nowinę podczas koncertu w  Atlantic City.

Widzowie w Polsce mogą zobaczyć niezwykłe momenty z ciąży Kim w 8. sezonie programu „Z kamerą u Kardashianów”począwszy od niedzieli 21 lipca o godzinie 21.00 na kanale E! Entertainment. Kolejne odcinki w każdą niedzielę!

Keepint Up With The Kardashians

2018-03-14T08:06:54+00:0018 czerwca 2013|Gwiazdy|