Strona główna » Blog » Każda kobieta jest Gwiazdą

Każda kobieta jest Gwiazdą

Która kobieta nie marzyła o chwili na czerwonym dywanie – w pięknej sukni i ze wspaniałą fryzurą, lśniącą w świetle reflektorów? Właśnie dla kobiet, które chcą olśniewać, dla których ważny jest piękny wygląd włosów o intensywnym, trwałym kolorze, stworzona została Palette Deluxe.

Nowa Palette Deluxe z Olejkami Intensywnie Pielęgnującymi Kolor oferuje szeroką gamę kolorów, dzięki którym każda z nas będzie mogła błyszczeć nie tylko na czerwonym dywanie, ale codziennie i w każdej sytuacji. Palette Deluxe z odżywczymi olejkami i intensywnymi pigmentami koloru oferuje trwały kolor i wysokiej jakości pielęgnację włosów – już podczas koloryzacji. Bogata formuła z siedmioma odżywczymi olejkami zapewnia dodatkowo optymalną pielęgnację po koloryzacji. Włosy lśnią fascynującym blaskiem i budzą zachwyt intensywnością trwałej, głębokiej barwy.

7 olejków
Nowa formuła Palette Deluxe z Olejkami Intensywnie Pielęgnującymi Kolor zawiera odżywkę złożoną aż z siedmiu odżywczych olejków, które zapewniają piękny, zdrowy wygląd włosów, pełen nieodpartego blasku. Siedem odżywczych olejków to:

  • egzotyczny olejek marula
  • olejek arganowy
  • olejek sezamowy
  • olejek migdałowy
  • olejek z oliwek
  • olejek z pestek moreli
  • oraz olejek z orzechów makadamia

Olejki zamknięte zostały w odżywce, dzięki której włosy zyskają piękny, zdrowy wygląd i blask, wspaniale podkreślający intensywny kolor. Włosy stają się miękkie i elastyczne, co zapobiega ich splątywaniu, dzięki czemu rozczesywanie nawet długich włosów staje się łatwiejsze. Pielęgnujące olejki zawarte są także w kremie koloryzującym, co sprawia, że Palette Deluxe dba o jakość włosów już podczas koloryzacji.

Zapach Premium
Specjaliści Palette Deluxe czerpią inspirację od najlepszych – dlatego stworzyli zupełnie nowy zapach. Cyprys oraz nuty wodne i kwiatowe – ta inspirowana jednym z bardziej znanych zapachów Chanel kompozycja nadaje nowy charakter procesowi farbowania włosów, a koloryzacja staje się przyjemnością.

Ambasadorka marki
Aby podkreślić nowoczesność marki i jej troskę o naturalne piękno kobiet, które na co dzień mogą czuć się gwiazdami, twarzą Palette Deluxe została oszałamiająca urodą brazylijska supermodelka Jana Ina Zarella. 35-letnia Jana – Miss Brazylii oraz Miss Intercontinental – posiada nie tylko piękną twarz, ale ma na koncie telewizyjną i aktorską karierę w Niemczech, gdzie mieszka od 12 lat. Jana to uosobienie klasycznego, kobiecego piękna oraz pozytywnego podejścia do życia. Jest doskonałą twarzą dla Palette Deluxe, ponieważ posiada cechy kobiet, dla których Palette Deluxe została stworzona. Prywatnie Jana jest bowiem żoną piosenkarza Giovanni Zarella i matką trzyletniego synka, i jak wiele kobiet na całym świecie, łączy udane życie zawodowe z dbaniem o rodzinę. Nie zapomina przy tym o sobie i stara się wyglądać olśniewająco nie tylko na czerwonym dywanie.

Paleta barw
Palette Deluxe oferuje bogatą paletę 20 kolorów, w tym pięć nowych odcieni. Wszystkie oferują trwały i intensywny kolor, który doskonale pokrywa każdy rodzaj włosów. Siwe włosy nie są już problemem!
204 Złoty świetlisty migdałowy blond
750 Czekoladowy brąz
880 Ciemny bordo
909 Granatowa czerń
ME1 Superpasemka
UIL Ultraintensywny Rozjaśniacz

[nggallery id=1073]

 

2011-04-26T09:17:38+00:0026 kwietnia 2011|Kosmetyki|