zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kazadi poprowadzi, Rusin oceni

Kazadi poprowadzi, Rusin oceni

Pełną parą ruszyły przygotowania do szóstej edycji tanecznego show „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Tym razem emocje będą jeszcze większe. Zmiany, które nastąpią w programie zaskoczą nie tylko widzów, ale również tancerzy marzących o udziale w show.

Kinga Rusin nie przywita już uczestników castingów. W najbliższą niedzielę, w Gdańsku, zrobi to nowa prowadząca – Patrycja Kazadi, utalentowana tanecznie dziennikarka, uczestniczka ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami!”. Dotychczasowej gospodyni pięciu edycji, Kindze, przyjdzie zmierzyć się z rolą… jurorki!
Jak wytrwale będzie walczyć o swoich wybrańców?

Już w najbliższą niedzielę, 12 grudnia, w Gdańsku startują przesłuchania do szóstej edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Kolejne w: Lublinie (14 grudnia, Teatr Muzyczny), Krakowie (4 stycznia, Opera Krakowska), Wrocławiu (11 stycznia, Teatr Polski) oraz Warszawie (14 stycznia, Teatr Studio). Jeśli więc chcesz spełnić swoje marzenia o wielkiej karierze tanecznej, zgłoś się na casting w wybranym mieście! Każdy ma szansę wygrać stypendium na Broadwayu oraz 100 tys. złotych!

Jury w składzie: Kinga Rusin, Michał Piróg, Agustin Egurolla już w najbliższą sobotę w „Dzień dobry TVN” zdradzi więcej szczegółów dotyczących produkcji programu.

Znane na całym świecie taneczne show, otworzyło drogę do kariery niejednemu tancerzowi. Ten wyjątkowo energetyczny program w każdej edycji dostarcza zarówno uczestnikom, jak i widzom wielu emocji. Tym razem, po tak spektakularnych zmianach, poziom adrenaliny będzie jeszcze wyższy.

Podczas castingów jurorzy wybiorą 36 tancerzy, którzy następnie pojadą na warsztaty choreograficzne do Casablanki. Tam jury dokona wyboru najlepszej czternastki uczestników, która wystąpi w programach na żywo. TVN zaprasza na castingi wszystkich, którzy są zdecydowani spełnić marzenia o wielkiej karierze tanecznej.

WARUNKI UDZIAŁU W CASTINGU
Wiek 16 – 30 lat
Dowód tożsamości
* w przypadku nieukończonych 18 lat, należy przyjść z osobą dorosłą
lub ze zgodą rodzica na piśmie wraz z jego numerem dowodu osobistego
Należy przygotować układ choreograficzny (czas trwania: max. 1 minuta)
Należy zabrać ze sobą podkład muzyczny do układu (na płycie CD w formacie audio lub mp3) oraz informację o utworze (tytuł, wykonawca, kompozytor, autor tekstu, tytuł albumu, rok wydania)
Można także przygotować i zaprezentować układ w duecie lub grupowy, jednak każdy oceniany będzie indywidualnie
Casting otwarty jest dla tancerzy: amatorów i profesjonalistów
PRZEBIEG CASTINGU:
Rejestracja od godziny 8.00 do 12.00
W ramach castingu tańczy się do muzyki przygotowanej przez organizatora
Wybrani kandydaci tańczą własny układ chorograficzny do przygotowanej przez siebie muzyki
Casting może potrwać nawet do godziny 24.00

foto: Biuro Prasowe Grupy TVN S.A.

2018-03-14T12:05:22+01:0010 grudnia 2010|Kultura, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: