Strona główna » Blog » Katy Perry debiutuje z własnym zapachem!

Katy Perry debiutuje z własnym zapachem!

Wreszcie jest, wyczekiwany nie tylko przez fanów piosenkarki, nowy zapach o nazwie Purr, sygnowany oczywiście nazwiskiem – i marką! – Kate Perry.

Purr by Katy Perry zaskakuje już flakonikiem w kształcie kotki (zakładamy, że jest to ONA) w eleganckim fioletowym kolorze z serduszkiem na szyi. Sam aromat to nuta brzoskwini, jabłka, jaśminu, frezji, wanilii, orchidei, drzewa sandałowego i piżma. To perfuma raczej dla Pań gustujących w słodkościach.

„Jestem niesamowicie podekscytowana, że mogę wreszcie zaprezentować moją własną buteleczkę perfum. Purr jest naturalnym dopełnieniem mnie, jako kobiety – jest mieszanką wszystkich moich ulubionych zapachów, które odzwierciedlają mój styl, gust, wszystkiego, co uważam po prostu za… urocze! Świat zapachów jest wielki i wspaniały, ale sądzę, że podobnie jak w przypadku muzyki, i tu znajdzie się dla mnie miejsce” – mówi Kate Perry.

To absolutnie prrrrryfekcyjna perfuma i mam nadzieję, że sprawi, że będziecie miauczeć z rozkoszy” – dodaje już żartobliwie piosenkarka.
A może nie żartobliwie? Może naprawdę zaczniemy miauczeć?

Purr by Katy Perry. foto:PRNewsFoto/GIGANTIC PARFUMS

perfumy dostępne są już na Nordstrom.com

2018-03-14T12:10:57+00:0015 listopada 2010|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: